0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Nations League C, Group 3
Azerbaijan
-
-
Kazakhstan
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Slovakia
-
-
Belarus
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Europe UEFA Nations League D, Group 1
Andorra
۱
۱
Latvia
Finished
۱۶:۳۰
Moldova
۲
۰
Liechtenstein
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly International Matches
New Zealand
۰
۲
Australia
Finished
۰۶:۳۰
Thailand
۲
۱
Trinidad And Tobago
Finished
۱۴:۰۰
Colombia
۴
۱
Guatemala
Finished
۰۳:۳۰
Malaysia
۰
۰
Tajikistan
inprogress
۱۷:۰۰
Mexico
۱
۰
Peru
Finished
۰۴:۳۰
Niger
۰
۰
Liberia
inprogress
۱۸:۳۰
  Argentina Liga Profesional
CA River Plate
۰
۱
Talleres de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
Independiente
۱
۰
Newell's Old Boys
Finished
۰۳:۰۰
  Japan J3 League
Matsumoto Yamaga FC
۰
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۹:۳۰
Iwaki SC
۲
۱
FC Gifu
Finished
۰۷:۳۰
Kamatamare Sanuki
۰
۴
Kataller Toyama
Finished
۰۸:۳۰
Nagano Parceiro
۲
۱
Azul Claro Numazu
Finished
۱۲:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۲
۳
Imabari FC
Finished
۰۸:۳۰
Fukushima United FC
۲
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۹:۳۰
SC Sagamihara
۰
۲
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۰۸:۳۰
  Spain LaLiga 2
Burgos CF
۰
۰
Levante
Finished
۱۵:۳۰
Eibar
-
-
Racing Santander
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Lugo
۰
۰
Real Oviedo
inprogress
۱۷:۴۵
Albacete Balompie
-
-
FC Andorra
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Penarol Montevideo
۰
۱
Montevideo City Torque
Finished
۰۱:۳۰
CA Rentistas
۱
۱
Plaza Colonia
inprogress
۱۷:۳۰
  Japan YBC Levain Cup
Urawa Red Diamonds
۰
۴
Cerezo Osaka
Finished
۱۱:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۱:۳۰
  Ecuador Serie A
Independiente Del Valle
۱
۰
Macara
Finished
۰۳:۳۰
Universidad Catolica Quito
۳
۰
Club 9 de Octubre
Finished
۰۱:۰۰
  Japan J2 League
Tochigi SC
۰
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۱۲:۳۰
Fagiano Okayama
۳
۰
Vegalta Sendai
Finished
۰۷:۳۰
Albirex Niigata
۱
۰
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۱
Mito HollyHock
Finished
۱۱:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۰
۱
Roasso Kumamoto
Finished
۰۸:۳۰
Grulla Morioka
۱
۳
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۸:۳۰
Blaublitz Akita
۲
۱
Machida Zelvia
Finished
۰۸:۳۰
  Peru Primera Division
Universidad Cesar Vallejo
۳
۲
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۰:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Daejeon Citizen
۳
۰
Gyeongnam FC
Finished
۰۸:۰۰
Seoul E-Land FC
۳
۲
FC Anyang
Finished
۱۰:۳۰
  Colombia Primera A
Club Deportivo Los Millonarios
۲
۲
America de Cali
Finished
۰۱:۰۰
  United States MLS
San Jose Earthquakes
۲
۳
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۵:۳۰
  Costa Rica Primera Division
AD San Carlos
۰
۰
LD Alajuelense
Finished
۰۵:۳۰
Municipal Perez Zeledon
۱
۳
CS Herediano
Finished
۰۵:۳۰
Guadalupe FC
۰
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۲:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Gimhae City
۱
۱
Yangju Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Hwaseong FC
۱
۰
Cheongju City FC
Finished
۰۹:۳۰
Dangjin Citizen FC
۱
۱
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۲
۱
Paju Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
  Colombia Primera B
Llaneros FC
۲
۰
Tigres FC
Finished
۰۰:۰۰
Barranquilla FC
۲
۳
Real Cartagena
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Sporting Canamy
۱
۲
Yalmakan FC
Finished
۰۰:۳۰
CD Inter Queretaro
۱
۳
Colima
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Dongu FC
۴
۲
Escorpiones FC
Finished
۰۰:۳۰
Reboceros de La Piedad
۱
۰
Saltillo FC
Finished
۰۳:۳۰
Los Cabos United
۳
۰
Tecos
Finished
۰۵:۳۰
Jaibos Tampico Madero
۳
۲
Aguacateros CD Uruapan
Finished
۰۴:۳۰
  United States USL Championship
San Antonio FC
۱
۰
Sacramento Republic FC
Finished
۰۴:۰۰
Detroit City FC
۲
۲
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۳:۰۰
Las Vegas Lights
۱
۲
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۱
۱
Oakland Roots SC
Finished
۰۳:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۱
۱
Orange County SC
Finished
۰۲:۳۰
Miami FC
۰
۰
Monterey Bay
Finished
۰۲:۳۰
  France Division 1 Women
Paris Saint Germain (W)
۲
۱
Fleury 91 FC (W)
Finished
۱۴:۱۵
  Qatar Stars League Cup
Al Sailiya
۲
۱
Al-Ahli Doha
inprogress
۱۸:۲۰
  Japan Japan Football League
MIO Biwako Shiga
۱
۲
Criacao Shinjuku
Finished
۰۷:۳۰
Veertien Mie
۱
۱
Honda F.C.
Finished
۰۷:۳۰
Suzuka Unlimited
۱
۱
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۸:۳۰
Reinmeer Aomori
۰
۰
Maruyasu Industries SC
Finished
۰۷:۳۰
Kagura Shimane FC
۱
۱
Honda Lock
Finished
۰۷:۳۰
  World Friendly Club Matches
Philadelphia Union
۱
۰
Pachuca CF
Finished
۰۱:۳۰
FC Dallas
۰
۳
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۱:۳۰
Vukovar 1991
۰
۱
NK Osijek
Finished
۱۴:۳۰
PFC CSKA Sofia
۲
۰
Septemvri Sofia
Finished
۱۶:۳۰
NK Urania
۱
۴
HNK Hajduk Split
Finished
۱۷:۰۰
NK Siroki Brijeg
۰
۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
inprogress
۱۷:۳۰
FC PAOK Thessaloniki
۰
۱
Panserraikos
inprogress
۱۷:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Cavalry FC
۱
۳
Atletico Ottawa
Finished
۰۱:۰۰
  United States USL League One
Richmond Kickers
۱
۱
Central Valley Fuego
Finished
۰۲:۰۰
FC Tucson
۲
۱
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۵:۳۰
Charlotte Independence
۲
۱
North Carolina
Finished
۰۲:۳۰
Forward Madison FC
۰
۱
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۳:۳۰
Northern Colorado Hailstorm FC
۱
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۴:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
FC Seagulls Yokohama (W)
۱
۰
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۲
۱
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Gunma White Star (W)
۱
۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
Finished
۰۷:۳۰
  China League One
Shenyang Urban FC
۱
۲
Shaanxi Changan
Finished
۱۱:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Sichuan Jiuniu
Finished
۱۱:۰۰
Nanjing Fengfan
۲
۳
Zibo Cuju
Finished
۱۱:۰۰
  Mexico Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۲
۲
Atletico Morelia
Finished
۰۵:۳۵
Pumas Tabasco
۰
۱
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۳:۳۵
Alebrijes Oaxaca
۳
۰
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Broadmeadow Magic
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۷:۳۰
  Ukraine Premier League
FC Minaj
۰
۱
FK Lviv
Finished
۱۳:۳۰
  England League One
Plymouth Argyle FC
۲
۱
Ipswich Town FC
Finished
۱۵:۰۰
  El Salvador Primera Division
CD Atletico Marte
۳
۲
Santa Tecla FC
Finished
۰۰:۳۰
AD Isidro Metapan
۲
۲
C.D. FAS
Finished
۰۴:۳۰
Jocoro FC
۳
۲
CD Aguila
Finished
۰۰:۴۵
CD Chalatenango
۲
۴
CD Platense Zacatecoluca
Finished
۰۴:۰۰
  United States NWSL
Houston Dash (W)
۰
۲
Seattle Reign FC (W)
Finished
۰۴:۰۰
North Carolina (W)
۳
۰
NJ/NY Gotham FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
  China Super League
Chengdu Qianbao Better City
۰
۰
Henan Jianye
Finished
۱۵:۳۰
Shanghai SIPG
۲
۰
Guangzhou City
Finished
۱۳:۰۰
  Paraguay Primera Division
12 de Octubre
۰
۲
Sol de America
Finished
۰۰:۳۰
  England Championship Women
Sunderland (W)
۲
۳
Charlton (W)
Finished
۱۴:۰۰
London City Lionesses (W)
۳
۰
Durham (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bristol City (W)
۱
۱
Southampton (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Paraguay U20
۱
۱
Peru U20
Finished
۰۵:۳۰
Croatia U20
۲
۱
Albania U20
inprogress
۱۸:۰۰
  Japan Nadeshiko League Cup Women
Inac Kobe Leonessa (W)
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۱۰:۰۰
Elfen Saitama (W)
۰
۲
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Spain Primera Division Women
Atletico Madrid (W)
۱
۰
CD Alaves (W)
Finished
۱۳:۳۰
Villarreal (W)
۰
۱
FC Barcelona (W)
inprogress
۱۸:۳۰
UD Granadilla Tenerife (W)
-
-
Real Madrid (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
FC Slovacko B
۳
۳
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۱:۴۵
Unicov
۳
۰
Uhersky
Finished
۱۱:۴۵
FC Velke Mezirici
۰
۳
FC Slovan Rosice
Finished
۱۱:۴۵
Fastav Zlin B
۲
۴
Znojmo
Finished
۱۲:۰۰
  France Championnat National U19 Group D
AS Saint-Etienne U19
۰
۱
AS Cannes U19
Finished
۱۳:۳۰
Toulouse FC U19
۳
۱
Ajaccio U19
Finished
۱۲:۳۰
SC Air Bel U19
۲
۰
US Colomiers U19
Finished
۱۶:۳۰
OGC Nice U19
۰
۲
Bastia SC U19
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Linares Deportivo
۱
۰
Alcorcon
Finished
۱۳:۳۰
Rayo Majadahonda
۱
۲
Ceuta
Finished
۱۳:۳۰
Real Madrid B
۳
۱
CD Badajoz
Finished
۱۳:۳۰
Cultural Leonesa
-
-
Cordoba
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Pontevedra
۰
۰
Real Balompedica Linense
inprogress
۱۸:۳۰
CF Fuenlabrada
-
-
Talavera
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Finland Kolmonen
Roi United
۰
۱
TP 47 Tornio
Finished
۱۶:۰۰
MiPK
۷
۰
RPS Lions
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Central Espanol FC
-
-
CA Progreso Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Sud America
-
-
La Luz
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Miramar Misiones
-
-
Rampla Juniors
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Juventud Piedras
-
-
Uruguay Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Club Atletico Cerro
-
-
Atenas
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Villa Espanola
-
-
Racing Club de Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Sweden Division 1 Norra
Sollentuna Utd FF
۱
۱
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۱۴:۳۰
TEAM TG FF
۱
۱
Motala AIF FK
Finished
۱۴:۳۰
Pitea IF
۲
۲
Orebro Syrianska IF
Finished
۱۴:۳۰
Gefle IF
۳
۱
IF Karlstad
Finished
۱۶:۳۰
FC Stockholm Internazionale
۲
۱
Umea FC
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
FK Viktoria Zizkov
۰
۰
Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
TJ Sokol Zapy
۰
۰
FK Teplice B
inprogress
۱۸:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Terrassa CF
۱
۲
SD Formentera
Finished
۱۳:۳۰
Lleida
۰
۰
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۳:۳۰
RCD Mallorca B
۱
۰
CF Badalona Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۲
۱
Ebro
Finished
۱۳:۰۰
Ibiza Islas Pitiusas
۲
۰
AE Prat
Finished
۱۳:۳۰
UE Olot
۰
۰
Valencia CF B
inprogress
۱۸:۳۰
UD Alzira
-
-
CD Teruel
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. A
Deportiva Carmelita
۰
۱
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Llanes
۲
۴
Real Titanico FC
Finished
۱۳:۳۰
Aviles Stadium CF
۰
۳
Sporting Gijon B
Finished
۱۳:۳۰
UD Llanera
۰
۰
CD Lealtad
inprogress
۱۸:۳۰
UC Ceares
۲
۰
Condal CF
inprogress
۱۸:۳۰
CD Colunga
۰
۰
CD Covadonga
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
CD Laredo
۳
۱
Polvorin FC
Finished
۱۴:۰۰
SD Compostela
-
-
Union Popular Langreo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Burgos Promesas
-
-
Ourense CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
CF Cristo Atletico
۰
۱
Bergantinos CF
inprogress
۱۸:۳۰
Marino de Luanco
۰
۰
Zamora
inprogress
۱۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
Stupcanica Olovo
۰
۰
Tosk Tesanj
Finished
۱۷:۰۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Fc Thy-Thisted (W)
۲
۰
Sundby (W)
Finished
۱۴:۳۰
AGF Aarhus (W)
۳
۳
Brondby (W)
Finished
۱۶:۱۵
  England Super League Women
Brighton & Hove Albion (W)
۲
۱
Reading FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Chelsea (W)
۰
۰
Manchester City (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Leicester (W)
۰
۱
Aston Villa (W)
inprogress
۱۷:۳۰
West Ham United (W)
۰
۲
Manchester United (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie A Women
ASD Pomigliano (W)
۲
۲
Como (W)
Finished
۱۴:۰۰
Sampdoria (W)
۰
۲
Internazionale Milano (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
CD Estepona
۰
۱
CD Coria
Finished
۱۳:۳۰
AD Union Adarve
۲
۰
Cerdanyola del Valles FC
Finished
۱۲:۳۰
CD Diocesano
۲
۱
U.D. Melilla
Finished
۱۳:۳۰
Socuellamos
۰
۱
Navalcarnero
Finished
۱۳:۳۰
Cacereno
۱
۰
CD Atletico Paso
Finished
۱۳:۳۰
Guadalajara
-
-
AD Alcorcon B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CF Villanovense
-
-
Leganes B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  United States NISA
LA Force
۰
۰
California Utd Strikers
Finished
۰۵:۳۰
ASC San Diego
۳
۱
AC Syracuse Pulse
Finished
۰۴:۳۰
Chattanooga FC
۱
۰
Flower City Union
Finished
۰۳:۰۰
  Panama LPF
Independiente de La Chorrera
۰
۲
Sporting San Miguelito
Finished
۰۰:۳۰
Alianza FC Panama
۴
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۲:۴۵
Herrera FC
۲
۱
CD Arabe Unido
Finished
۰۵:۰۰
  Chile Copa Chile
Huachipato
۱
۰
Nublense
Finished
۰۲:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
Viktoria Plzen B
۳
۱
FC Pisek
Finished
۱۲:۰۰
FK Admira Praha
۱
۱
TJ Prestice
Finished
۱۱:۴۵
Dukla Prague B
۳
۱
Bohemians 1905 B
Finished
۱۱:۴۵
Sokol Hostoun
۱
۱
FK Kraluv Dvur
inprogress
۱۸:۰۰
  Germany Bundesliga Women
FC Bayern Munchen (W)
۳
۰
Werder Bremen (W)
Finished
۱۴:۳۰
SC Freiburg (W)
۱
۳
Eintracht Frankfurt (W)
inprogress
۱۷:۳۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
۰
۳
MSV Duisburg (W)
Finished
۱۴:۳۰
SG Essen (W)
۱
۰
SV Meppen (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Yxhults IK
۰
۱
Vanersborgs FK
Finished
۱۵:۳۰
IK Gauthiod
۵
۲
Nordvarmland FF
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SG Sonnenhof Grossaspach
۱
۰
Offenburger FV
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Eylul Belediye Sivas
۰
۲
Afjet Afyonspor
Finished
۱۵:۳۰
Amedspor SK
-
-
Bursaspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
-
-
Sanliurfaspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Corum Belediyespor
-
-
Batman Petrolspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
24 Erzincanspor
-
-
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Bayburt Ozel Idarespor
۱
۱
Arnavutkoy
Finished
۱۵:۰۰
  Norway 1. Division Women
Hoenefoss (W)
۲
۲
Ovrevoll Hosle (W)
Finished
۱۶:۳۰
KIL/Hemne (W)
۳
۱
Klepp (W)
Finished
۱۵:۳۰
Fortuna Aalesund (W)
-
-
Grand Bodo (W)
Finished
۱۵:۳۰
Amazon Grimstad FK (W)
۲
۰
Medkila (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
VFL Oldenburg
۴
۱
SV Ahlerstedt/Ottendorf
Finished
۱۶:۳۰
Spelle-Venhaus
۴
۰
MTV Gifhorn
Finished
۱۶:۳۰
Heeslinger SC
۳
۱
TUS Bersenbruck
Finished
۱۶:۳۰
HSC Hannover
۰
۱
U.L.M. Wolfsburg
Finished
۱۶:۳۰
Rotenburger
-
-
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
UE Tona
۰
۰
UE Vilassar de Mar
Finished
۱۴:۰۰
FE Grama
۲
۲
CF Montanesa
Finished
۱۳:۱۵
Pobla de Mafumet CF
۲
۱
CE L'Hospitalet
Finished
۱۳:۳۰
UE Castelldefels
۱
۰
Girona FC B
Finished
۱۳:۳۰
UE Sants
۱
۱
CP San Cristobal
Finished
۱۴:۰۰
CF Peralada
۰
۲
Sant Andreu Barcelona
inprogress
۱۸:۳۰
  Argentina Reserve League
Boca Juniors Reserves
۰
۰
Godoy Cruz Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
San Lorenzo Reserves
۱
۲
Lanus Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Banfield Reserves
۳
۰
CA Huracan Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Argentinos Juniors Reserves
۲
۲
Colon Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
Närpes Kraft
۰
۰
KajHa
Finished
۱۴:۳۰
OTP
۴
۱
Komeetat
Finished
۱۴:۳۰
JS Hercules
۰
۱
OLS
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Real Betis B
۱
۰
Sevilla Atletico
Finished
۱۳:۳۰
UCAM Murcia
۲
۲
Juventud Torremolinos CF
Finished
۱۳:۳۰
Cadiz B
۱
۳
Mar Menor
Finished
۱۳:۳۰
Yeclano Deportivo
-
-
Velez CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD El Ejido 2012
-
-
Granada B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Antequera
-
-
FC Cartagena II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
SC Angrense
۲
۲
FC Ferreiras
Finished
۱۴:۳۰
Olhanense
۰
۲
Lusitano Ginasio Clube Evora
inprogress
۱۷:۳۰
Rabo Peixe
۰
۰
Atletico CP
inprogress
۱۷:۳۰
Fabril Barreiro
۱
۱
Futebol Clube de Serpa
inprogress
۱۷:۳۰
Oriental Dragon FC
۰
۰
Juventude Evora
inprogress
۱۷:۳۰
SC Praiense
۰
۰
Imortal DC
inprogress
۱۸:۳۰
  World Friendly International Matches U19
Malta U19
۱
۲
Croatia U19
Finished
۱۲:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Fortuna Sittard (W)
۰
۱
Feyenoord (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Germany Regionalliga North
KSV Holstein Kiel II
۷
۰
Kickers Emden
Finished
۱۵:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۰
۴
Bremer SV
Finished
۱۶:۳۰
Teutonia Ottensen
۱
۱
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Phoenix Luebeck
۳
۱
Hamburger SV II
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Rayo Ibense
-
-
Villarreal CF C
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Russia FNL
Arsenal Tula
۲
۰
Volga Ulyanovsk
inprogress
۱۷:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۳
۱
FC Yenisey Krasnoyarsk
inprogress
۱۷:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۰
۰
Alania Vladikavkaz
inprogress
۱۷:۳۰
Energiya Khabarovsk
۲
۰
PFC Kuban
Finished
۱۰:۳۰
Veles Moscow
۱
۱
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۴:۳۰
FC Krasnodar II
۰
۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Dynamo Makhachkala
۰
۰
FC Rodina Kitaevskoe
inprogress
۱۸:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۱
۰
FK Rubin Kazan
Finished
۱۶:۳۰
Akron Tolyatti
۱
۱
FC Ufa
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Fortuna Koln II
۱
۱
Eintracht Hohkeppel
Finished
۱۷:۰۰
SSG Bergisch Gladbach
۱
۰
FC Hurth
Finished
۱۶:۳۰
Siegburger SV 04
۰
۲
Borussia Freialdenhoven
Finished
۱۶:۳۰
Viktoria Arnoldsweiler
۱
۲
FC Pesch 1956
Finished
۱۶:۳۰
SpVg Frechen 20
۲
۰
Hennef 05
inprogress
۱۶:۴۵
Blau-Weiss Friesdorf
۰
۷
TuS BW Konigsdorf
Finished
۱۷:۰۰
VfL Vichttal
۰
۰
Bonner SC
inprogress
۱۷:۰۰
BC Viktoria Glesch Paffendorf
۱
۵
FC Wegberg-Beeck
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
ASC Dortmund
۰
۰
1. FC Gievenbeck
Finished
۱۶:۳۰
SF Siegen 1899
۰
۱
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۶:۳۰
TSV Victoria Clarholz
۲
۰
TuS Ennepetal
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Vreden 1921
۴
۰
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۶:۳۰
SC Preussen Munster II
۵
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۶:۳۰
TuS Erndtebruck
۱
۲
Sportfreunde Lotte
inprogress
۱۷:۳۰
SV Schermbeck
۱
۲
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Kjelsas II
۵
۳
Os Turnforening
Finished
۱۵:۳۰
Skeid 2
۲
۳
Grorud IL 2
Finished
۱۵:۳۰
FC Lyn Oslo
۴
۱
Stabaek IF II
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Pazarspor
۰
۱
Kastamonuspor
Finished
۱۵:۳۰
Fethiyespor
-
-
Etimesgut Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Zonguldak Komurspor
۲
۱
Iskenderun
Finished
۱۶:۰۰
Sariyer GK
۱
۱
Serik Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
Adiyamanspor
۳
۰
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۵:۳۰
Hekimoglu Trabzon
۰
۰
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Kirklarelispor
۱
۱
Vanspor FK
Finished
۱۶:۳۰
1928 Bucaspor
-
-
Kirsehir Belediye Spor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Denmark 2. Division
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۳
۱
B93 Kopenhagen
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Osterlen FF
۱
۲
FC Rosengard
Finished
۱۵:۳۰
FK Karlskrona
۵
۲
Hogsby IK
Finished
۱۵:۳۰
Kristianstad FC
۱
۴
Asarums IF FK
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
UD Logrones B
۰
۱
Sestao River Club
Finished
۱۳:۳۰
Utebo
۰
۰
Izarra
inprogress
۱۸:۳۰
Alfaro
۱
۰
CD Tudelano
inprogress
۱۸:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
۰
۱
SD Beasain
inprogress
۱۸:۳۰
SD Gernika Club
-
-
Racing Rioja
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
RC Villalbes
۲
۲
Club Rapido de Bouzas
Finished
۱۳:۳۰
UD Somozas
۲
۰
Viveiro CF
Finished
۱۳:۳۰
UD Paiosaco
۰
۰
CD Estradense
inprogress
۱۹:۰۰
CD Choco
۰
۰
Silva SD
inprogress
۱۸:۳۰
CD Barco
۰
۰
Arzua
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Bremen
Geestemunde
۰
۳
Aumund-Vegesack
Finished
۱۲:۳۰
Schwachhausen
۲
۲
TuSpo Surheide
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 3
Chainat United FC
۱
۱
Kanjanapat FC
Finished
۱۲:۰۰
Pluakdaeng United FC
۱
۱
Bankhai United
Finished
۱۲:۰۰
Thonburi United FC
۰
۱
North Bangkok University
Finished
۱۲:۰۰
Samut Prakan F.C.
۱
۴
Bangkok FC
Finished
۱۲:۰۰
Mueang Kon D United
۰
۱
Muang Trang United
Finished
۱۲:۰۰
Surin City FC
۰
۰
Sakon Nakhon FC
inprogress
۱۲:۰۰
Kasem Bundit University FC
۱
۰
Samut Sakhon City FC
Finished
۱۲:۰۰
Assumption United
۲
۱
Thawi Watthana Samut Sakhon UTD
Finished
۱۲:۰۰
Marines Eureka FC
۱
۱
KohKwang FC
Finished
۱۲:۰۰
Samud Songkram
۲
۰
Kanchanaburi City
Finished
۱۲:۰۰
Khonkaen Mordindang FC
۵
۱
Nakhonratchasima United FC
Finished
۱۲:۰۰
Krua-Napat Ubon
۱
۲
Muang Loei United FC
Finished
۱۳:۳۰
Chachoengsao FC
۴
۱
Siam FC
Finished
۱۴:۳۰
  Guatemala Primera Division
Deportivo Marquense
۲
۰
Nueva Concepcion
Finished
۰۵:۳۰
Chimaltenango FC
۰
۰
Mictlán
Finished
۰۰:۳۰
  Panama Liga Prom
Mario Mendez FC
۰
۱
San Francisco FC Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Plaza Amador Reserves
۲
۰
CD Centenario
Finished
۰۳:۳۰
Potros Del Este Reserves
۰
۲
UMECIT
Finished
۰۰:۳۰
Colon C-3
۰
۰
San Martin FC
Finished
۰۰:۳۰
CA Independiente Reserves
۱
۲
CD Universitario Reserves
Finished
۰۳:۳۰
Panama City FC
۰
۱
Sporting San Miguelito Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
SC Vianense
۱
۱
CD Vilar Perdizes
inprogress
۱۷:۳۰
Dumiense FC
۰
۰
Pevidem SC
inprogress
۱۷:۳۰
ARS Martinho
۱
۰
Pedras Salgadas
inprogress
۱۷:۳۰
Vila Mea
۱
۱
Merelinense FC
inprogress
۱۷:۳۰
Brito SC
۱
۱
Amarante FC
inprogress
۱۷:۳۰
SC Maria DA Fonte
۰
۰
GD Braganca
inprogress
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Emirates Club Ras Al Khaimah
۳
۰
Hatta Dubai
Finished
۱۶:۵۰
Al Jazira Hamra
۱
۱
Al Arabi Umm Al Quwain
Finished
۱۶:۵۰
Al Taawon FC
۱
۱
Al Thaid
Finished
۱۶:۵۰
Dibba Al-Hisn
۳
۰
Fursan Hispania FC
Finished
۱۶:۵۰
  Norway 3. Division avd. 6
Lillestrom 2
۰
۰
FK Senja Silsand
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Bossekop UL
۲
۲
Mjoendalen 2
Finished
۱۶:۳۰
Harstad IL
۲
۲
Lorenskog IF
Finished
۱۶:۳۰
Stromsgodset IF II
۰
۰
Mjølner
inprogress
۱۷:۳۰
  Finland Ykkonen
EIF Ekenas
۴
۰
Japs
inprogress
۱۷:۳۰
PK-35
۱
۰
PIF Parainen
inprogress
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Asker Fotball
۲
۱
Eidsvold TF
inprogress
۱۷:۳۰
Brattvag
۴
۲
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۴:۰۰
Alta IF
۳
۳
Træff
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly International Matches U21
Scotland U21
۱
۱
Northern Ireland U21
Finished
۱۶:۳۰
  Poland Ekstraklasa Women
Bydgoszcz (W)
۰
۲
GKS Katowice (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
La Union CF
۳
۰
Alcantarilla FC
Finished
۱۲:۳۰
Real Murcia B
۲
۴
Racing Murcia
Finished
۱۱:۳۰
Ciudad de Murcia
-
-
UCAM Murcia CF B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Deportiva Minera
۰
۰
UD Caravaca
inprogress
۱۹:۰۰
  Germany 2. Bundesliga Women
Bayern Munich II (W)
۲
۱
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۲:۳۰
Carl Zeiss Jena (W)
۱
۰
SC Sand (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Ingolstadt 04 (W)
۰
۱
RB Leipzig (W)
Finished
۱۲:۳۰
Turbine Potsdam II (W)
۱
۳
SC Freiburg II (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Koln II (W)
۳
۳
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۲:۳۰
1. FC Nurnberg (W)
۲
۱
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۵:۳۰
SG 99 Andernach (W)
۰
۰
FSV Gutersloh (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Austria Landesliga
WAF Brigittenau
۳
۲
Post SV Wien
Finished
۱۲:۰۰
FC Koblach
۲
۲
FC Nenzing
Finished
۱۲:۳۰
ASK Klagenfurt II
۰
۱
SC Landskron
Finished
۱۵:۳۰
SV Frauental
۴
۱
SC Liezen
Finished
۱۲:۰۰
ASKO Koettmannsdorf
۱
۲
ASK Klagenfurt
inprogress
۱۶:۳۰
Oberperfuss
۲
۱
Wacker Innsbruck
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
SD Logrones
۱
۰
CF Intercity
Finished
۱۳:۳۰
CE Sabadell
۱
۰
CD Calahorra
Finished
۱۳:۳۰
UE Cornella
۰
۰
Castellon
inprogress
۱۷:۳۰
CD Atletico Baleares
۱
۲
UD Logrones
Finished
۱۳:۳۰
Real Union Club de Irun
۱
۲
CD Alcoyano
Finished
۱۳:۳۰
Gimnastic de Tarragona
-
-
SD Amorebieta
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD Numancia
-
-
CD La Nucia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  France Championnat National U19 Group B
Paris FC U19
۱
۰
Dijon Asptt U19
Finished
۱۶:۳۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
۱
۳
ESTAC Troyes U19
Finished
۱۶:۳۰
Metz U19
۳
۲
Olympique Lyonnais U19
Finished
۱۶:۳۰
US Torcy U19
-
-
AJ Auxerre U19
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Primera B
Deportes Iquique
۰
۰
C.D. Universidad de Concepcion
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Kuwait Federation Cup
Al-Shabab
۰
۰
Al Sahel Abu Halifa
inprogress
۱۸:۴۰
Al-Arabi Kuwait
۰
۰
Al-Jahra
inprogress
۱۸:۴۰
  Poland III Liga, Group 4
CKS Chelmianka Chelm
۱
۰
Wisla Sandomierz
inprogress
۱۷:۳۰
LKS Lagow
۲
۲
Sokol Sieniawa
inprogress
۱۷:۳۰
  Belgium Beker van Belgie
Eendracht Aalst
۱
۰
KVC Westerlo
inprogress
۱۷:۳۰
Royal Knokke FC
۰
۳
Kfco Beerschot-Wilrijk
inprogress
۱۷:۳۰
URSL Vise
۰
۲
SK Beveren
inprogress
۱۷:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Throttur Reykjavik (W)
۳
۰
KR Reykjavik (W)
inprogress
۱۷:۳۰
UMF Selfoss (W)
۱
۰
Breidablik (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Keflavik (W)
۱
۲
IBV Vestmannaeyjar (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Thor Akureyri (W)
۰
۰
Stjarnan (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo Trinidense
۰
۰
2 de Mayo
inprogress
۱۷:۳۰
Sportivo Luqueno
۰
۰
Atletico Colegiales
inprogress
۱۷:۳۰
Club General Martin Ledesma
۱
۰
Sportivo San Lorenzo
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Tristan Suarez
۱
۱
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
inprogress
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Santarem
۲
۰
Sport Arronches e Benfica
inprogress
۱۷:۳۰
Sertanense FC
۱
۰
UD Serra
inprogress
۱۷:۳۰
Pero Pinheiro
۱
۰
Marinhense
inprogress
۱۷:۳۰
Grupo Sportivo De Loures
۱
۱
S.U. 1 Dezembro
inprogress
۱۷:۳۰
Sintrense
۰
۰
Castelo Branco
inprogress
۱۷:۳۰
CD Alcains
۲
۱
Mortagua FC
inprogress
۱۷:۳۰
Coruchense
۰
۰
Rio Maior SC
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Onsala BK
۲
۰
Assyriska BK
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Ljungskile SK
۰
۳
Falkenbergs FF
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
FC Kray
۱
۳
Cronenberger SC
Finished
۱۶:۳۰
Union Nettetal
۲
۱
VfB Homberg
Finished
۱۶:۴۵
FSV Duisburg
۳
۲
Turu Dusseldorf 1880
inprogress
۱۷:۰۰
Spvg Schonnebeck 1910
۱
۰
Kleve
Finished
۱۶:۳۰
Sonsbeck
۴
۰
FC Monheim
Finished
۱۶:۳۰
Sportfreunde Baumberg
۱
۳
Schwarz Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
TVD Velbert
۱
۱
VfB 03 Hilden
Finished
۱۶:۳۰
SC St Tonis 11/20
۱
۲
TSV Meerbusch
inprogress
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
CD Canillas
۰
۱
Real Aranjuez
Finished
۱۳:۰۰
Paracuellos Antamira
۲
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۱:۳۰
AD Torrejon CF
۳
۲
CD Galapagar
Finished
۱۳:۰۰
Cuc Villalba
۱
۲
CF Trival Valderas Alcorcon
Finished
۱۳:۰۰
Ursaria
۱
۱
RSD Alcala Henares
Finished
۱۳:۳۰
CD Mostoles
۱
۱
Rayo Vallecano B
Finished
۱۳:۳۰
CF Pozuelo de Alarcon
۳
۱
CF Fuenlabrada Promesas
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie B
EC Bahia
۲
۲
Operario PR
Finished
۰۰:۴۵
  Sweden 2. Division Norra Svealand
IFK Stocksund
۲
۲
IFK Österåker FK
inprogress
۱۶:۳۰
FC Gute
۱
۱
IFK Uppsala
Finished
۱۴:۳۰
FC Jarfalla
۶
۰
Kvarnsvedens IK
Finished
۱۶:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Toronto FC II
۱
۰
Philadelphia Union II
Finished
۰۲:۳۰
  Hungary NB III
Diosgyori VTK II
۳
۰
Tiszaujvaros
Finished
۱۲:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۲
Hatvan
Finished
۱۲:۳۰
III Keruleti Tue Upe
۲
۱
Gyirmot SE II
inprogress
۱۷:۳۰
Zsambeki
۱
۲
Veszprem FC
inprogress
۱۷:۳۰
Kaposvari Rakoczi FC
۰
۱
Komarom VSE
inprogress
۱۷:۳۰
Puskas Academy II
۳
۱
Erdi VSE
Finished
۱۲:۳۰
Dabas FC
۰
۴
Dunaujvaros Palhalma
inprogress
۱۷:۳۰
Tiszafuredi
۰
۲
Penzugyor
inprogress
۱۷:۳۰
Mako
۲
۱
Paksi SE II
inprogress
۱۷:۳۰
Senyo Carnifex FC
۱
۰
Egri FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Poland II Liga
KS Hutnik Krakow
۱
۳
Motor Lublin
Finished
۱۲:۳۰
Radunia Stezyca
۲
۲
Olimpia Elblag
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Centro de Deportes El Palo
۲
۰
Real Jaen CF
Finished
۱۳:۳۰
UD Torre del Mar
-
-
Marbella FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD Huetor Vega
۳
۲
UD Almeria B
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Ifo Bromolla IF (W)
۲
۱
Alvsjo AIK (W)
Finished
۱۴:۳۰
IFK Norrkoping (W)
۳
۰
Team Thorengruppen FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sundsvall (W)
۱
۲
Lidkopings FK (W)
Finished
۱۵:۳۰
Vaxjo (W)
۴
۰
Ravasens IK Karlskoga (W)
Finished
۱۶:۳۰
  France Division 2 Women
Lens (W)
۱
۰
Strasbourg (W)
Finished
۱۵:۳۰
Metz (W)
۲
۰
La Roche-sur-Yon (W)
Finished
۱۴:۳۰
Saint Malo (W)
۰
۲
Le Mans (W)
Finished
۱۶:۳۰
Nantes (W)
۱
۲
Lille (W)
Finished
۱۶:۳۰
OGC Nice (W)
۱
۷
St Etienne (W)
Finished
۱۴:۳۰
Clermont Foot (W)
۱
۱
Nimes MG (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Norway Toppserien Women
Kolbotn (W)
۲
۲
Lillestrom LSK Kvinner (W)
Finished
۱۶:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
۳
۰
Roa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Tromso (W)
۰
۲
Asane Fotball (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
CD Mirandes B
۳
۰
Unami Cp
inprogress
۱۷:۳۰
La Virgen del Camino
۰
۰
CD Becerril
Finished
۱۳:۳۰
Real Avila
۰
۲
Ponferradina B
inprogress
۱۸:۳۰
CA Bembibre
۱
۰
Atletico Tordesillas
inprogress
۱۸:۳۰
Palencia CF
۰
۰
Arandina CF
inprogress
۱۹:۰۰
  Burundi Premier League
Rukinzo FC
۰
۰
Musongati FC
Finished
۱۶:۳۰
Magara Young Boys
۱
۲
Vital'O FC
Finished
۱۶:۳۰
Flambeau du Centre FC
۳
۱
Le Messager Ngozi
Finished
۱۶:۳۰
Top Junior
۰
۲
Aigle Noir Makamba
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
JA Drancy U19
۰
۲
Montfermeil U19
Finished
۱۶:۳۰
Lille OSC U19
۲
۴
SM Caen U19
Finished
۱۶:۳۰
Lens U19
۲
۰
Gonfreville Esm U19
Finished
۱۶:۳۰
Amiens U19
۱
۱
Valenciennes FC U19
Finished
۱۶:۳۰
US Orleans U19
۲
۰
USL Dunkerque U19
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Zdar nad Sazavou
۱
۲
Breclav
Finished
۱۷:۰۰
Admira Praha II
۱
۲
FC Chomutov
Finished
۱۶:۰۰
Frenstat Pod Radhostem
۰
۰
Polanka
Cancelled
۱۷:۰۰
  Slovenia 2.SNL
NK Rogaska
۲
۱
ND Beltinci
inprogress
۱۷:۳۰
NK Brinje Grosuplje
۱
۳
NK Fuzinar Ravne
inprogress
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
Maritimo Funchal II
۱
۱
FC Alpendorada
inprogress
۱۷:۳۰
Leca FC
۲
۰
AD Machico
inprogress
۱۷:۳۰
Guarda Desportiva
۳
۰
Rebordosa AC
inprogress
۱۷:۳۰
Gondomar
۲
۲
GD Resende
inprogress
۱۷:۳۰
AD Castro Daire
۱
۱
AD Camacha
inprogress
۱۷:۳۰
Beira Mar
۰
۰
Valadares Gaia FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Cayon
۱
۱
UD Samano
inprogress
۱۸:۳۰
  Ireland 1. Division
Bray Wanderers AFC
۰
۳
Waterford FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
Dornbirner SV
۱
۰
FC Egg
inprogress
۱۷:۳۰
  Ghana Premier League
Karela
۲
۰
Dreams FC
inprogress
۱۸:۳۰
Asante Kotoko
۰
۰
Hearts of Oak
inprogress
۱۸:۳۰
Aduana Stars
۰
۱
Samartex
inprogress
۱۸:۳۰
Bibiani Gold Stars FC
۱
۰
Bechem United
inprogress
۱۸:۳۰
Real Tamale United
۰
۰
Legon Cities FC
inprogress
۱۸:۳۰
Kotoku Royals FC
۰
۰
Nsoatreman FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Chile Segunda Division
Iberia
۰
۰
Independiente de Cauquenes
inprogress
۱۸:۳۰
Lautaro de Buin
۰
۰
Deportes Concepcion
inprogress
۱۸:۳۰
CD Rodelindo Roman
۱
۱
Real Juventud San Joaquin
inprogress
۱۸:۳۰
Deportes Limache
۰
۰
San Marcos
inprogress
۱۸:۳۰
Deportes Valdivia
۰
۰
CSD San Antonio Unido
inprogress
۱۸:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Club Omnisports Korhogo
۰
۰
Sporting Gagnoa
inprogress
۱۹:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
Achuapa FC
-
-
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Belgium Second Amateur Division ACFF
RCS Verlaine
۴
۲
UR Namur
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Hodd IL II
۱
۱
Elverum
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Segunda B
Canadian SC
۰
۰
CA Bella Vista
inprogress
۱۷:۳۰
Mar de Fondo
۲
۲
Durazno
Finished
۰۳:۳۰
  Jordan Jordan 1st Division
Al Yarmouk
۲
۱
Al-Baqa'a
Finished
۱۶:۳۰
Al-Karmel
۲
۳
Sama Al Sarhan
Finished
۱۶:۳۰
  Poland IV Liga
KS Blekitni Stargard II
۲
۱
MKS Dab Debno
Finished
۱۴:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
EA Guingamp U19
۰
۰
Angers U19
inprogress
۱۶:۳۰
FC Lorient U19
۱
۰
USSA Vertou U19
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Bundesliga Women
SKV Altenmarkt (W)
۰
۶
FFC Vorderland (W)
Finished
۱۲:۳۰
Wacker Innsbruck (W)
۰
۴
SV Neulengbach (W)
Finished
۱۲:۳۰
SK Sturm Graz (W)
۲
۱
FK Austria Vienna (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Estonia Meistriliiga Women
Saku Sporting (W)
۰
۲
Flora Tallinn (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
۴
۱
UDC Txantrea
Finished
۱۳:۰۰
CD Cantolagua
۱
۰
CD Beti Onak
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Cuarte CD
۲
۱
CD Binefar
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Monzon
۰
۰
CF Illueca
inprogress
۱۸:۳۰
CF Calamocha
۰
۰
UD Barbastro
inprogress
۱۸:۳۰
CDJ Tamarite
۰
۰
CD Carinena
inprogress
۱۹:۰۰
CD Utrillas
۰
۰
CD Robres
inprogress
۱۹:۰۰
  Denmark 3rd Division
Holstebro
۳
۱
Oureskolernes BK
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Olivenza
۱
۱
Moralo
Finished
۱۳:۳۰
SP Villafranca
-
-
Jerez CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD Azuaga
۲
۰
CD Don Alvaro
Finished
۱۳:۳۰
Plasencia
۱
۲
Calamonte
Finished
۱۴:۰۰
CP Montehermoso
۰
۰
UD Fuente de Cantos
inprogress
۱۹:۰۰
  Switzerland Super League Women
FC Zurich (W)
۸
۰
FC Basel (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
IFK Kalmar (W)
۰
۱
Pitea IF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Umea IK (W)
۱
۳
KIF Orebro (W)
Finished
۱۶:۳۰
AIK (W)
۱
۲
Eskilstuna United (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Premier League Women
Glasgow City (W)
۲
۰
Hearts (W)
Finished
۱۵:۳۰
Spartans FC (W)
۲
۲
Hibernian (W)
Finished
۱۵:۳۰
Aberdeen (W)
۰
۰
Celtic FC (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Rangers (W)
۰
۰
Motherwell (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Trosa Vagnharad SK
۱
۳
United IK Nordic
Finished
۱۵:۳۰
Smedby AIS
۳
۱
Sleipner IK Norrkoping
Finished
۱۵:۳۰
Varmbols FC
۰
۲
IFK Eskilstuna
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Araguari AC U20
۰
۵
Betim U20
Finished
۱۵:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Kaizer Chiefs Reserves
۱
۱
Chippa United Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Sekhukhune United Reserves
۰
۰
Maritzburg United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Moroka Swallows Reserves
۱
۰
Supersport United Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Scotland Challenge Cup
Cliftonville FC
۲
۳
Queen's Park
Finished
۱۶:۱۵
  Germany Oberliga Bayern Nord
DJK Don Bosco Bamberg
۲
۳
ASV Cham
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
TSV Landsberg
۲
۱
VfR Garching
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Niendorfer TSV
۳
۱
TSV Sasel
Finished
۱۵:۳۰
Buchholz
۱
۰
Hamm United
Finished
۱۶:۳۰
Union Tornesch
۱
۲
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Cearense U20
Pague Menos U20
۲
۱
Ceara U20
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SG 2000 Mulheim-Karlich
۲
۱
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Oldenburger SV
۲
۱
Union Neumuenster
Finished
۱۶:۳۰
Eckernforder SV
۲
۱
SV Todesfelde
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
SV 1898 Unter Flockenbach
۰
۴
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۶:۳۰
TSV Steinbach II
۳
۴
KSV 1964 Baunatal
Finished
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Dynamos FC
۰
۱
Ngezi Platinum
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Landespokal
BSG Chemie Leipzig
۰
۰
Lokomotive Leipzig
inprogress
۱۷:۳۰
  Belgium First Amateur Division
KVK Tienen
۰
۳
Sint-Eloois-Winkel
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Landesliga
VfB Frohnhausen
۴
۰
TUSEM Essen
Finished
۱۶:۳۰
SV Teutonia Uelzen
۰
۶
TuS Harsefeld von 1903 e.V.
Finished
۱۶:۳۰
SC Germania Reusrath 1913
۱
۴
SF Niederwenigern
inprogress
۱۷:۰۰
  Hungary NB I Women
Haladas Viktoria (W)
۰
۳
MTK Hungaria FC (W)
inprogress
۱۷:۱۵
  Argentina Primera A Women
Excursionistas (W)
۰
۲
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Comunicaciones (W)
۰
۴
CA Independiente (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Corinthians U20
۰
۱
Palmeiras U20
inprogress
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
Servette FC 2
۲
۲
Monthey
inprogress
۱۷:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Croatia Zmijavci
۲
۲
Orijent 1919
inprogress
۱۷:۳۰
  Scotland Premier League 2 Women
Boroughmuir Thistle (W)
۰
۰
East Fife (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
SD Leioa
۱
۰
Anaitasuna
inprogress
۱۸:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
GVV Unitas
۱
۰
Groene Ster
Finished
۱۵:۳۰
Baronie
۱
۲
USV Hercules
Finished
۱۵:۳۰
SV Oss 20
۲
۲
HV & CV Quick
Finished
۱۵:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
Slavia TU Kosice
۰
۱
FK Spisska Nova Ves
Finished
۱۲:۳۰
FK Svidnik
۱
۲
MFK Snina
Finished
۱۷:۰۰
TJ Tatran Oravske Vesele
۵
۱
Banik Kalinovo
Finished
۱۷:۰۰
FTC Filakovo
۰
۰
Partizan Bardejov
inprogress
۱۷:۰۰
FK Podkonice
۱
۲
OFK Malzenice
Finished
۱۷:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Ringkoebing IF
۱
۰
Marienlyst
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
Canberra Croatia (W)
۴
۵
Belconnen United (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Brazil Copa Santa Catarina
Joinville EC
۲
۰
CA Carlos Renaux
Finished
۰۰:۳۰
  Chile Tercera Division
Deportes Linares
۰
۰
Provincial Ovalle
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
CA Liniers Bahia Blanca
۲
۰
Club Villa Mitre
Finished
۰۲:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
Escorpiones de Belen
۱
۱
Limon Black Star
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Queanbeyan City FC
۱
۲
Brindabella Blues FC
Finished
۰۸:۰۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
FC Yamato Sylphid (W)
۱
۱
JFA Academy (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Romania Liga 1 Women
Ladies Targu Mures (W)
۳
۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
Finished
۱۰:۳۰
Piros Security (W)
۳
۳
CSM Alexandria (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Indonesia Liga 3
Panua GFC
۱
۲
Mahardika FC
Finished
۱۰:۴۵
  Greece U19 Super League
OFI Crete U19
۱
۲
Panaitolikos U19
Finished
۱۱:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
NoSta Novotroitsk
۰
۲
Zenit Izhevsk
Finished
۱۴:۳۰
Amkar
۰
۱
Novosibirsk FK
Finished
۱۴:۳۰
Gazovik 2 Orenburg
۰
۰
Khimik Vurnary
Finished
۱۶:۳۰
FC Tyumen
۰
۱
Torpedo Miass
inprogress
۱۷:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
Spartak Myjava (W)
۵
۰
FC Petrzalka (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Czech Republic 1. Liga Women
FC Viktoria Plzen (W)
۱
۳
AC Sparta Prague (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Azuqueca
۱
۱
CD Torrijos
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Ayamonte CF
۲
۰
Bollullos CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Rota
۱
۰
Cartaya
Finished
۱۳:۳۰
Sevilla C
۰
۰
Conil CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Varea
۱
۰
Haro Deportivo
Finished
۱۳:۳۰
CD Calahorra B
-
-
Anguiano
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
SD Portmany
۰
۲
Poblense
Finished
۱۳:۳۰
CD Sant Jordi
۰
۰
CF Soller
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Seneca U19
۰
۱
Malaga U19
Finished
۱۳:۳۰
CD Vazquez Cultural U19
۰
۰
Granada CF U19
inprogress
۱۹:۰۰
Tomares U19
۰
۰
RC Recreativo Huelva U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  India Delhi Senior Division
Sudeva Delhi FC
۴
۲
Tarun Sangha
Finished
۱۴:۰۰
  Austria Regionalliga West - Tirol
Telfs
۰
۱
SC Imst
inprogress
۱۸:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید