0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Nations League B, Group 2
Israel
۲
۱
Albania
Finished
۲۲:۱۵
  Europe UEFA Nations League C, Group 2
Northern Ireland
۲
۱
Republic of Kosovo
Finished
۱۹:۳۰
Cyprus
۱
۰
Greece
Finished
۲۲:۱۵
  Republic of Korea K-League 2
Bucheon FC 1995
۰
۱
Gimpo Citizen
Finished
۱۰:۳۰
  World Friendly International Matches
Kyrgyzstan
۱
۲
Russia
Finished
۱۷:۳۰
Bolivia
۰
۲
Senegal
Finished
۲۰:۳۰
Cote d'Ivoire
۲
۱
Togo
Finished
۱۹:۳۰
South Africa
۴
۰
Sierra Leone
Finished
۱۶:۳۰
Indonesia
۳
۲
Curacao
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
۳
۰
Honduras
Finished
۰۳:۳۰
India
۱
۱
Singapore
Finished
۱۵:۳۰
Hong Kong
۰
۰
Myanmar
Finished
۱۵:۳۰
Tanzania
۱
۰
Uganda
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Serie C
Figueirense FC
۰
۰
ABC Futebol Clube
Finished
۲۳:۳۰
Paysandu
۱
۱
Vitoria BA
Finished
۲۳:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Godoy Cruz
۰
۱
Boca Juniors
Finished
۰۱:۳۰
Defensa y Justicia
۲
۱
Patronato
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Lanus
۲
۰
San Lorenzo
Finished
۲۲:۰۰
Atletico Huracan
۳
۱
Banfield
Finished
۰۱:۳۰
Sarmiento
۰
۲
Arsenal de Sarandi
inprogress
۱۹:۳۰
  China Super League
Wuhan Three Towns
۳
۴
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۵:۰۰
Dalian Aerbing Yifang FC
۲
۲
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۰
Shenzhen FC
۰
۴
Shandong Luneng
Finished
۱۵:۳۰
Changchun Yatai
۲
۰
Wuhan Yangtze River
Finished
۱۳:۰۰
  Brazil Serie B
Londrina EC
۰
۲
AA Ponte Preta
Finished
۰۴:۰۰
Nautico Capibaribe
۱
۳
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۱:۳۰
Ituano SP
۲
۰
Brusque
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico LIGA MX
Necaxa
۲
۲
Mazatlan FC
Finished
۰۳:۳۰
Puebla
۲
۱
Pumas UNAM
Cancelled
۰۵:۳۵
  Europe EURO U19 Championship Qualification
Italy U19
۳
۲
Bosnia and Herzegovina U19
Finished
۱۳:۳۰
Turkey U19
۵
۱
Azerbaijan U19
Finished
۱۳:۳۰
Romania U19
۰
۰
Lithuania U19
Finished
۲۰:۳۰
Slovakia U19
۲
۰
Armenia U19
Finished
۱۲:۳۰
Austria U19
۰
۰
Latvia U19
Finished
۱۵:۳۰
England U19
۶
۰
Georgia U19
Finished
۱۵:۳۰
Poland U19
۲
۰
Estonia U19
Finished
۱۹:۳۰
Slovenia U19
۴
۰
Moldova U19
Finished
۱۶:۳۰
Germany U19
۵
۱
Belarus U19
Finished
۱۷:۳۰
Denmark U19
۶
۱
Montenegro U19
Finished
۱۹:۳۰
Ireland U19
۲
۰
Wales U19
Finished
۱۵:۳۰
Bulgaria U19
۰
۰
Luxembourg U19
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic U19
۳
۲
Switzerland U19
Finished
۲۰:۰۰
Netherlands U19
۰
۰
Northern Ireland U19
Finished
۱۶:۳۰
Spain U19
۵
۰
Albania U19
Finished
۱۷:۳۰
Hungary U19
۸
۰
Gibraltar U19
Finished
۱۵:۳۰
Greece U19
۳
۰
Andorra U19
Finished
۱۵:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Unam Pumas (W)
۱
۲
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۱:۳۰
Tigres Uanl (W)
۳
۰
FC Juarez (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Quilmes Atletico Club
۱
۱
Almagro
Finished
۰۱:۰۰
Agropecuario
۰
۰
Flandria
Finished
۲۲:۰۰
CA Estudiantes Caseros
۲
۰
CA San Telmo
Finished
۲۲:۰۰
Chacarita Juniors
۱
۱
Deportivo Riestra
Finished
۲۲:۰۰
San Martin Tucuman
۲
۰
Almirante Brown
Finished
۲۲:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Correcaminos
۱
۱
Raya2 Expansion
Finished
۰۳:۳۵
CD Tepatitlan de Morelos
۳
۲
CD Tapatio
Finished
۰۱:۳۰
  Colombia Primera B
Cucuta Deportivo
۰
۰
Real Santander
Finished
۰۰:۳۰
Boyaca Chico
۰
۰
Fortaleza FC
Finished
۰۴:۳۰
Valledupar FC
۳
۳
FC Leones
Finished
۲۳:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Ameliano
۲
۰
Guairena FC
Finished
۰۰:۳۰
General Caballero JLM
۳
۰
Guarani Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
  England National League
Yeovil Town
۱
۱
Boreham Wood FC
Finished
۱۷:۳۰
Eastleigh
۱
۰
Halifax Town
Finished
۱۷:۳۰
Wrexham
۶
۰
Torquay United
Finished
۱۷:۳۰
Dagenham & Redbridge
۵
۴
Barnet
Finished
۱۷:۳۰
Bromley
۳
۰
Oldham Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Wealdstone FC
۰
۱
Southend United
Finished
۱۷:۳۰
Scunthorpe United
۳
۲
Dorking Wanderers
Finished
۱۷:۳۰
York City FC
۱
۳
Notts County
Finished
۱۷:۳۰
Maidstone Utd
۱
۲
Chesterfield
Finished
۱۷:۳۰
Altrincham
۱
۰
Aldershot Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Maidenhead United
۰
۱
Gateshead
Finished
۱۷:۳۰
Woking FC
۲
۰
Solihull Moors
Finished
۱۷:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
Speranza Takatsuki FC (W)
۰
۱
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۷:۳۰
NGU Nagoya FC (W)
۱
۱
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۷:۳۰
  China League One
Tianshan Leopard F.C
۱
۰
Suzhou Dongwu
Cancelled
۱۱:۰۰
Beijing Institute of Technology FC
۱
۱
Beijing BG
Finished
۱۱:۰۰
Qingdao Hainiu
۱
۱
Nantong Zhiyun
Finished
۱۱:۰۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۲
۱
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۰:۳۰
  Japan Japan Football League
FC Osaka
۲
۰
Sony Sendai
Finished
۰۷:۳۰
Nara Club
۱
۳
Verspah Oita
Finished
۰۹:۳۰
  United States USL Championship
Louisville City FC
۱
۲
Memphis 901 FC
Finished
۰۳:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۱
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۳:۰۰
Charleston Battery
۰
۳
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۲:۳۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Deportivo Maldonado
۲
۱
Boston River
Finished
۰۱:۳۰
Danubio
۳
۰
Club Atletico River Plate
Finished
۲۲:۳۰
Liverpool FC Montevideo
۱
۱
Montevideo Wanderers
Finished
۱۷:۳۰
  Chile Copa Chile
CD Antofagasta
۱
۲
Union Espanola
Finished
۰۲:۳۰
  Europe UEFA Nations League B, Group 4
Serbia
۴
۱
Sweden
Finished
۲۲:۱۵
Slovenia
۲
۱
Norway
Finished
۱۹:۳۰
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۰
۰
Once Caldas
Finished
۲۲:۳۰
  Spain LaLiga 2
SD Huesca
۱
۰
Leganes
Finished
۱۵:۳۰
CD Mirandes
۲
۰
Real Zaragoza
Finished
۱۷:۴۵
Ponferradina
۲
۲
Tenerife
inprogress
۲۰:۰۰
Malaga CF
۱
۱
Villarreal CF B
Finished
۲۰:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Independiente FBC
۲
۰
3 de Febrero
Finished
۰۰:۳۰
Atyra FC
۰
۰
Guarani de Trinidad
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Santani
۳
۰
River Plate Asuncion
Finished
۱۷:۳۰
Sportivo Iteno
۱
۵
Rubio nu
Finished
۱۷:۳۰
  Peru Segunda Division
Juan Aurich Chiclayo
۳
۰
Sport Chavelines Juniors
Finished
۲۳:۳۰
Deportivo Coopsol
۲
۰
Deportivo Llacuabamba
Finished
۲۳:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
ONS Oulu (W)
۲
۱
FC Honka Espoo (W)
Finished
۱۳:۳۰
Aland United (W)
۳
۰
HPS (W)
Finished
۱۷:۳۰
Ilves Tampere (W)
۱
۲
NJS (W)
Finished
۱۵:۳۰
HJK Helsinki (W)
۱
۱
PK-35 Vantaa(W)
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Peninsula Power (W)
۰
۱
Mitchelton (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Japan J2 League
Tokyo Verdy 1969
۱
۰
Montedio Yamagata
Finished
۱۰:۳۰
V-Varen Nagasaki
۰
۲
Yokohama FC
Finished
۱۳:۳۰
Oita Trinita
۲
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۳:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۱
۶
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۸:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Deportivo CDH
۱
۱
Faraones Texcoco
Finished
۰۰:۳۰
  Poland II Liga
Znicz Pruszkow
۰
۲
Stomil Olsztyn
Finished
۱۳:۳۰
Zaglebie Lubin II
۱
۲
Polonia Warszawa
Finished
۱۴:۳۰
Wisla Pulawy
۳
۱
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۷:۳۰
Siarka Tarnobrzeg
۲
۰
Gornik Polkowice
Finished
۱۷:۳۰
GKS Jastrzebie
۱
۰
Slask Wroclaw II
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Juve Stabia
۰
۰
Viterbese
Finished
۲۲:۰۰
ASD Nuova Monterosi
۲
۱
Virtus Francavilla
Finished
۱۴:۰۰
AC Monopoli
۲
۱
Audace Cerignola
Finished
۲۲:۰۰
Catanzaro
۳
۰
Messina
Finished
۲۲:۰۰
Potenza Calcio
۱
۱
Crotone
Finished
۲۲:۰۰
Fidelis Andria 1928
۱
۱
AZ Picerno ASD
Finished
۱۶:۰۰
Foggia
۰
۴
Pescara
Finished
۲۲:۰۰
Gelbison Cilento SSD
۳
۰
Taranto Sport
Finished
۲۲:۰۰
Latina Calcio
۱
۰
Avellino
Finished
۲۲:۰۰
Giugliano
۴
۱
FC Turris Neapolis 1944
Finished
۲۲:۰۰
  Panama LPF
San Francisco FC
۲
۰
Potros Del Este
Finished
۰۴:۳۰
  Spain Primera Division Women
Madrid CFF (W)
۳
۱
Levante Las Planas (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۱
۰
Alhama CF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Real Sociedad (W)
۲
۲
Real Betis (W)
Finished
۱۹:۳۰
Valencia (W)
۲
۰
Sevilla FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Chile Segunda Division
Trasandino Los Andes
۰
۰
General Velasquez
Finished
۲۲:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Chacaritas SC
۰
۲
America de Quito
Finished
۲۲:۳۰
Libertad FC
۲
۱
Olmedo
Finished
۲۰:۳۰
  Panama Liga Prom
Udelas FC
۲
۱
Veraguas FC Reserves
Finished
۰۱:۳۰
SD Atletico Nacional
۴
۲
Herrera Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Tauro FC Reserves
۲
۰
CD Arabe Unido II
Finished
۰۲:۳۰
SD Panama Oeste
۰
۳
Union Cocle
Finished
۰۱:۳۰
Champions FC Academy
۱
۱
Alianza Panama Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
B 1908
۲
۳
Bronshoj BK
Finished
۱۳:۳۰
GVI
۱
۱
Greve Fodbold
Finished
۱۳:۳۰
Herstedoster IC
۲
۵
KFUM Roskilde
Finished
۱۵:۰۰
Goerslev IF
۰
۵
Taarnby FF
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Vard Haugesund
۰
۱
Flekkeroy IL
Finished
۱۴:۳۰
Sotra Sportsklubb
۱
۲
FK Arendal
Finished
۱۵:۳۰
Staal Jørpeland
۰
۴
Kvik Halden FK
Finished
۱۶:۰۰
Strommen IF
۱
۳
Moss
Finished
۱۶:۳۰
Egersund IK
۰
۰
Oern-Horten
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
IF Sylvia
۴
۳
Hammarby Talang Ff
Finished
۱۴:۳۰
Sandvikens IF
۷
۰
IFK Haninge
Finished
۱۷:۳۰
BK Forward
۱
۳
Taby FK
Finished
۱۷:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Pocheon Citizens FC
۲
۳
Busan Transport Corp
Finished
۱۱:۳۰
Ulsan Citizen
۰
۱
Mokpo City
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
FK Banik Sokolov
۳
۱
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۱:۴۵
Loko Vltavin
۳
۱
FK Zbuzany 1953
Finished
۱۱:۴۵
Ceske Budejovice B
۳
۳
Povltavska FA
Finished
۱۵:۰۰
TJ Jiskra Domazlice
۲
۲
Motorlet Praha
Finished
۱۸:۰۰
  Japan J3 League
Gainare Tottori
۶
۰
Kagoshima United
Finished
۱۳:۰۰
Ehime FC
۰
۱
Fujieda MYFC
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
SC Weiche Flensburg 08 II
۰
۱
Inter Turkspor Kiel
Finished
۱۵:۰۰
TSV Bordesholm
۳
۱
TSV Pansdorf
Finished
۱۵:۰۰
Heider SV
۹
۰
SV Frisia 03
Finished
۱۵:۳۰
Husumer SV
۰
۲
Eichede
Finished
۱۵:۳۰
Dornbreite
۲
۴
VfB Lubeck II
Finished
۱۵:۳۰
TSB Flensburg
۱
۲
FC Kilia Kiel
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Tromsdalen UIL
۰
۲
Gjovik-Lyn
Finished
۱۵:۳۰
Levanger FK
۴
۴
Frigg
Finished
۱۵:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
۱
۰
Kjelsas Oslo
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SV Stuttgarter Kickers
۵
۱
Neckarsulm Sport Union
Finished
۱۵:۳۰
Freiburger FC
۰
۲
FSV Hollenbach
Finished
۱۶:۰۰
FSV 08 Bissingen
۰
۲
SV Oberachern
Finished
۱۷:۰۰
SSV Reutlingen 05
۳
۱
Rielasingen-Arlen
Finished
۱۷:۰۰
FC Nottingen
۴
۰
FV Ravensburg
Finished
۱۷:۰۰
TSG Backnang
۱
۱
1. FC Pforzheim 1896
Finished
۱۵:۳۰
Goeppinger SV
۱
۰
FC 1908 Villingen
Finished
۱۵:۳۰
FC Holzhausen
۳
۳
ATSV Mutschelbach
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 3rd Division
Middelfart
۳
۰
IF Lyseng
Finished
۱۵:۳۰
Dalum
۱
۵
VSK Arhus
Finished
۱۴:۳۰
Young Boys FD
۲
۰
Vanlose
Finished
۱۵:۳۰
FA 2000
۲
۱
Næsby BK
Finished
۱۵:۱۵
AB Tarnby
۱
۳
Ishoj
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Goiano 2
Goiania
۰
۱
Inhumas Esporte Clube
Finished
۲۲:۳۰
Jaragua EC
۲
۱
Aparecida
Finished
۲۲:۰۰
Cerrado EC
۰
۰
Anapolina
Finished
۲۲:۰۰
  Sweden 2. Division Norrland
Lulea IFK
۲
۳
IFK Oestersund 1906
Finished
۱۴:۳۰
Storfors AIK
۶
۱
Sund IF
Finished
۱۳:۳۰
Umea FC Academy
۱
۲
Kiruna FF
Finished
۱۴:۳۰
Friska Viljor
۲
۱
Bodens BK
Finished
۱۵:۳۰
Skelleftea FF
۳
۰
Bergnasets AIK
Finished
۱۵:۳۰
Algarna-Harnosand IF
۳
۱
Sandviks IK
Finished
۱۵:۳۰
Ytterhogdals IK
۰
۲
Gottne IF
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
Vineta Wolin
۰
۱
KS Unia Solec Kujawski
Finished
۱۴:۰۰
Unia Swarzedz
۱
۳
Gedania Gdansk
Finished
۱۴:۳۰
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
۱
۲
Stolem Gniewino
Finished
۱۵:۳۰
Pogon Szczecin II
۱
۰
Cartusia Kartuzy
Finished
۱۷:۰۰
Zawisza Bydgoszcz
۵
۱
Unia Janikowo
Finished
۱۶:۳۰
Sokol Kleczew
۲
۲
Blekitni Stargard
Finished
۱۷:۳۰
Starogard Gdanski
-
-
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
Etoile Carouge FC
۳
۲
FC Biel-Bienne
Finished
۱۸:۳۰
YF Juventus Zurich
۰
۵
Stade Nyonnais
Finished
۱۷:۳۰
Zurich II
۳
۱
St. Gallen II
Finished
۱۷:۳۰
FC Luzern II
۴
۳
SC Cham
Finished
۱۷:۳۰
Rapperswil Jona
۱
۰
Young Boys II
Finished
۱۷:۳۰
FC Bavois
۱
۳
FC Baden
Finished
۱۷:۳۰
Breitenrain
۴
۰
FC Bulle
Finished
۱۷:۳۰
SC Bruhl St. Gallen
۱
۱
SC Kriens
Finished
۱۷:۳۰
Chiasso
۱
۰
Basel II
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal U19 Championship
Rio Ave U19
۱
۰
Boavista U19
Finished
۱۳:۳۰
  World Friendly Club Matches
FK Cukaricki Stankom
۳
۰
FK Arsenal Tivat
Finished
۱۲:۳۰
NK Osijek
۲
۳
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۴:۳۰
Chaves
۰
۰
CD Trofense
Finished
۱۸:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۱
۱
KS Ruch Chorzow
Finished
۱۲:۳۰
PFC Slavia Sofia
۱
۱
Hebar 1918 Pazardzhik
Finished
۱۴:۳۰
Galatasaray SK
۲
۱
Istanbulspor AS
Finished
۱۹:۳۰
FC Hirnyk Sport Koms
۲
۰
Obolon Kiev
inprogress
۱۴:۳۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۰
Arda Kardzhali
Finished
۱۶:۳۰
KF Rinija Gostivari
۰
۱
FK Shkendija 79
Finished
۱۶:۳۰
Makedonija GjP
۱
۰
FK Vardar Skopje
Finished
۱۶:۳۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
۰
۱
Bregalnica Stip
Finished
۱۶:۳۰
Larissa FC
۱
۰
Volos NFC
Finished
۱۸:۰۰
Pafos FC
۰
۰
Riga FC
Finished
۱۸:۳۰
Radomiak Radom
۲
۰
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
Gungahlin United FC
۰
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۱۱:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Royal AM Reserves
۰
۱
Amazulu Reserves
Finished
۱۱:۳۰
TS Galaxy FC (Reserves)
۱
۳
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
۱
۱
Marumo Gallants Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Orlando Pirates Reserves
۰
۲
Cape Town City FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Canada Canadian Premier League
York United FC
۳
۱
Valour FC
Cancelled
۰۳:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
CD Pozoblanco
۰
۰
Cordoba B
Finished
۱۳:۳۰
AD Ceuta FC B
۰
۱
CA Antoniano
Finished
۱۹:۳۰
CD Gerena
۳
۲
Puente Genil
Finished
۱۹:۳۰
Coria CF
۲
۲
Club Atletico Espeleno
Finished
۲۰:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Legia Warsaw II
۶
۲
KS Blonianka Blonie
Finished
۱۳:۳۰
Unia Skierniewice
۰
۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Finished
۱۵:۳۰
Jagiellonia Bialystok II
۱
۲
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۴:۰۰
Olimpia Zambrow
۰
۰
Bron Radom
Finished
۱۴:۳۰
LKS Lodz II
۲
۱
Sokol Ostroda
Finished
۱۵:۳۰
Legionovia Legionowo
۴
۱
Pelikan Lowicz
Finished
۱۷:۳۰
MMKS Concordia Elblag
۱
۱
Ursus Warsawa
Finished
۱۷:۳۰
KS Warta Sieradz
۲
۲
Mlawianka Mlawa
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Oppsal
۰
۱
Froya
Finished
۱۴:۳۰
FK Fyllingsdalen
۲
۳
Nordstrand
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiv Oslo
۲
۱
Ready
Finished
۱۷:۳۰
Grei
۲
۵
IL Sandviken
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 2. Division
Skive IF
۰
۰
BK Frem
Finished
۱۴:۳۰
Brabrand IF
۰
۳
Kolding IF
Finished
۱۵:۳۰
  England League One
Forest Green Rovers
۰
۴
Exeter City FC
Finished
۱۵:۰۰
Shrewsbury Town
۲
۱
Burton Albion
Finished
۱۷:۳۰
Sheffield Wednesday FC
۳
۱
Wycombe Wanderers
Finished
۱۷:۳۰
Peterborough United
۳
۰
Port Vale
Finished
۱۷:۳۰
Morecambe FC
۱
۲
Cambridge United
Finished
۱۷:۳۰
Bristol Rovers
۰
۱
Accrington Stanley
Finished
۱۷:۳۰
Barnsley FC
۳
۱
Charlton Athletic FC
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Honefoss BK
۳
۲
Kongsvinger 2
Finished
۱۶:۳۰
Spjelkavik
۲
۰
Lillehammer
Finished
۱۷:۳۰
Volda
۵
۱
Raufoss 2
Finished
۱۴:۳۰
Molde FK 2
۳
۲
Foerde
Finished
۱۴:۳۰
Brumunddal
۲
۲
FK Toten
Finished
۱۵:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Al Hamriyah
۴
۱
Masfut
Finished
۱۶:۵۵
Baynounah SC
۲
۴
Al-Ramms
Finished
۱۶:۵۰
Gulf Heroes FC
۰
۳
Al Urooba
Finished
۱۶:۵۵
Fujairah FC
۱
۱
Dubai City FC
inprogress
۱۶:۵۰
  Europe UEFA Nations League A, Group 2
Czech Republic
۰
۴
Portugal
Finished
۲۲:۱۵
Spain
۱
۲
Switzerland
inprogress
۲۲:۱۵
  Guatemala Primera Division
Puerto San Jose
۱
۰
Solola
Finished
۲۲:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Australia U20
۱
۳
Chile U20
Finished
۲۲:۳۰
England U20
۲
۱
Morocco U20
Finished
۱۹:۳۰
Tunisia U20
۱
۱
France U20
Finished
۲۰:۳۰
  Europe UEFA Nations League B, Group 1
Armenia
۰
۵
Ukraine
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
۲
۱
Ireland
Finished
۲۲:۱۵
  Malaysia Super League
Penang FC
۱
۰
Kuala Lumpur FA
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie A Women
AS Roma (W)
۲
۱
Fiorentina (W)
Finished
۱۶:۰۰
Sassuolo (W)
۱
۱
Juventus FC (W)
Finished
۱۴:۰۰
Parma (W)
۰
۴
AC Milan (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Wales Premier League
Haverfordwest County
۱
۱
Flint Town United
inprogress
۱۷:۰۰
Bala Town
۲
۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
Finished
۱۷:۰۰
Connah's Quay Nomads
۱
۰
Pontypridd Town
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Copa Paulista
Portuguesa Desportos
۲
۲
Marilia SP
Finished
۲۱:۳۰
  England League 2
Northampton Town
۲
۱
Stockport
Finished
۱۶:۳۰
Stevenage Borough
۱
۰
Harrogate Town
Finished
۱۷:۳۰
Hartlepool United
۰
۰
Gillingham
Finished
۱۷:۳۰
Grimsby Town
۱
۲
Swindon Town
Finished
۱۷:۳۰
Walsall FC
۰
۱
Tranmere Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Newport County FC
۱
۱
Carlisle United
Finished
۱۷:۳۰
Bradford City
۲
۲
AFC Wimbledon
Finished
۱۷:۳۰
Doncaster Rovers
۴
۱
Crawley Town
Finished
۱۷:۳۰
Sutton United FC
۱
۲
Salford City
Finished
۱۷:۳۰
Colchester United
۰
۱
Rochdale
Finished
۱۷:۳۰
Barrow FC
۰
۲
Leyton Orient
Finished
۱۷:۳۰
Crewe Alexandra
۱
۲
Mansfield Town
Finished
۱۷:۳۰
  England Super League Women
Arsenal (W)
۴
۰
Tottenham (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Regionalliga Southwest
KSV Hessen Kassel
۰
۱
Kickers Offenbach
Finished
۱۵:۳۰
SGV Freiberg
۰
۲
TSV Steinbach
Finished
۱۵:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۴
۱
VfR Wormatia Worms
Finished
۱۵:۳۰
VfR Aalen
۱
۱
SSV Ulm
Finished
۱۵:۳۰
Rot-Weiss Koblenz
۰
۱
Bahlinger SC 1929
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kolmonen
RoPo
۲
۱
HauPa
Finished
۱۵:۳۰
Saaksjaerven Loiske
۲
۳
TKT Tampere
Finished
۱۲:۳۰
Peimari United
۴
۲
FC Aland
Finished
۱۴:۳۰
TiPS
۵
۱
KoiPS
Finished
۱۵:۱۵
LPS
۴
۰
TuPS
Finished
۱۵:۳۰
KoPa
۳
۲
HaPK
Finished
۱۵:۳۰
MPS/Atletico Malmi
۱
۱
RiPS
Finished
۱۵:۳۰
Masku
۳
۰
TPK
Finished
۱۵:۳۰
FC Kontu
۷
۰
Viikingit / SCP
Finished
۱۶:۳۰
PuiU Helsinki
-
-
Töölön Taisto
Finished
۱۶:۳۰
OPS Oulu
۹
۰
KePS
Finished
۱۷:۳۰
IPS Edustus
۳
۱
KJP Kouvola
Finished
۱۷:۳۰
HIFK II
۱
۴
ToTe
Finished
۱۸:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko C
Jakobstads BK
۲
۰
GBK Kokkola
Finished
۱۴:۳۰
RoPS Rovaniemi
۱
۰
FC Vaajakoski
Finished
۱۸:۳۰
VIFK Vaasa
۱
۰
JJK Jyvaskyla
Finished
۱۸:۳۰
  Vietnam V-League 2
Pho Hien
۳
۱
DAK Lak
Finished
۱۴:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۱
۱
Cong Anh Nhan Dan
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen
۴
۲
SC Preussen Munster
Finished
۱۵:۳۰
FC Bocholt 1900
۰
۰
Fortuna Koln
Finished
۱۵:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
San Jose FC (Escazu)
۶
۰
Municipal de Turrialba
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Colegiales
۲
۲
Talleres Remedios Escalada
Finished
۲۰:۳۰
Canuelas
۲
۰
CS Dock Sud
Finished
۲۲:۰۰
CA Ituzaingo
۲
۰
CA Fenix
Finished
۲۲:۰۰
Comunicaciones de Bueno Aires
۰
۱
Deportivo Armenio
Finished
۲۰:۳۰
Club Atletico Acassuso
۲
۱
CA Defensores Unidos
Finished
۲۲:۰۰
  England National League North
Curzon Ashton
۱
۱
Kings Lynn
Finished
۱۷:۳۰
AFC Fylde
۳
۱
Bradford Park Avenue
Finished
۱۷:۳۰
AFC Telford United
۱
۲
Boston United FC
Finished
۱۷:۳۰
Southport FC
۱
۰
Leamington FC
inprogress
۱۷:۳۰
Buxton
۰
۰
Chester FC
Finished
۱۷:۳۰
Farsley Celtic F.C.
۲
۲
Spennymoor Town
inprogress
۱۷:۳۰
Alfreton Town FC
۱
۰
Brackley Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Kettering Town FC
۰
۳
Kidderminster Harriers
Finished
۱۷:۳۰
Darlington
۲
۰
Peterborough Sports
Finished
۱۷:۳۰
Hereford United
۳
۰
Blyth Spartans FC
Finished
۱۷:۳۰
Chorley
۳
۰
Gloucester City FC
Finished
۱۷:۳۰
Banbury United FC
۲
۱
Scarborough Athletic
Finished
۱۷:۳۰
  World Friendly International Matches U21
Norway U21
۳
۲
Switzerland U21
Finished
۲۱:۳۰
Malta U21
۲
۲
Cyprus U21
Finished
۲۰:۳۰
Russia U21
۲
۱
Kazakhstan U21
Finished
۱۵:۰۰
Portugal U21
۴
۱
Georgia U21
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Algeciras CF
۱
۱
Racing de Ferrol
Finished
۲۰:۳۰
Merida
۱
۱
Unionistas de Salamanca CF
Finished
۱۸:۳۰
Celta de Vigo B
۱
۱
Deportivo La Coruna
Finished
۱۹:۳۰
San Fernando Club Deportivo
۱
۱
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
Athletic Bilbao B
۱
۱
Real Sociedad B
Finished
۲۰:۳۰
FC Barcelona B
۲
۰
Real Murcia
inprogress
۲۰:۳۰
Osasuna B
۰
۲
Eldense
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Real Valladolid B
۱
۰
Coruxo CF
Finished
۱۸:۰۰
SD Rayo Cantabria
۰
۰
Guijuelo
Finished
۱۸:۳۰
Real Aviles CF
۳
۰
Gimnastic Torrelavega
Finished
۱۹:۰۰
CD Arenteiro
۱
۰
Real Oviedo II
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa
۱
۰
GrIFK Grankulla
Finished
۱۶:۳۰
SalPa Salo
۴
۱
HJS Akatemia
Finished
۱۴:۳۰
EPS
۳
۱
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finished
۱۵:۳۰
FC Jazz Pori
۲
۱
KaaPo
Finished
۱۶:۳۰
FC Honka Akatemia
۴
۱
Tampere United
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
OFC Oostzaan
۲
۴
Kozakken Boys
Finished
۱۶:۳۰
Scheveningen
۱
۱
SV Spakenburg
Finished
۱۶:۰۰
IJsselmeervogels
۰
۰
Katwijk
Finished
۱۶:۳۰
De Treffers
۲
۳
Koninklijke HFC
Finished
۱۹:۳۰
Noordwijk
۳
۲
FC Volendam II
Finished
۱۶:۰۰
Excelsior Maassluis
۳
۱
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۶:۰۰
Quick Boys
۳
۱
FC Lisse
Finished
۱۶:۳۰
Amsterdam FC
۲
۱
Jong Sparta Rotterdam
Finished
۱۶:۳۰
Tielse EC
۰
۲
HHC Hardenberg
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie C, Group A
Pordenone
۰
۱
Padova
Finished
۱۶:۰۰
Pro Patria
۱
۱
AC Renate
Finished
۱۶:۰۰
Piacenza Calcio
۲
۲
Albinoleffe
Finished
۱۶:۰۰
AC Trento
۱
۱
Triestina Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Pro Vercelli
۱
۲
Novara
Finished
۱۸:۰۰
Virtus Vecomp Verona
۰
۱
Feralpisalo
Finished
۱۶:۰۰
Calcio Lecco
۳
۰
Mantova
Finished
۱۶:۰۰
US Pergolettese
۱
۱
F.C. Arzignano Valchiampo
Finished
۱۶:۰۰
AC Pro Sesto
۱
۲
Sangiuliano City Nova
Finished
۱۶:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Peka
۲
۳
Jippo Joensuu
Finished
۱۵:۳۰
Lahden Reipas
۳
۰
Kiffen
Finished
۱۵:۳۰
NJS
۳
۳
Futura
inprogress
۱۵:۳۰
PPJ Helsinki
۳
۴
Atlantis FC Edustus
Finished
۱۵:۳۰
PK Keski-Uusimaa
۴
۰
FC LaPa
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Kolding IF (W)
۲
۰
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC Nordsjaelland (W)
۰
۱
Koge (W)
Finished
۱۸:۱۵
  Germany Oberliga Bremen
Blumenthaler SV
۲
۳
SV Hemelingen
Finished
۱۴:۳۰
KSV Vatan Sport Bremen
۲
۱
Leher Bremerhaven
Finished
۱۵:۳۰
FC Oberneuland
۱۰
۰
Ts Woltmershausen
Finished
۱۶:۳۰
Werder Bremen III
۱
۲
BTS Neustadt
Finished
۱۴:۳۰
TuS Komet Arsten
۳
۴
Brinkumer SV
Finished
۱۵:۳۰
OSC Bremerhaven
۳
۲
Union 60 Bremen
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
FK Pardubice B
۲
۰
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۱:۴۵
Jablonec B
۴
۰
SK Benesov
Finished
۱۱:۴۵
FK Prepere
۰
۲
Hradec Kralove B
Finished
۱۲:۰۰
FC Kolin
۱
۰
Mlada Boleslav B
Finished
۱۲:۰۰
Sokol Zivanice
۰
۳
FK Chlumec
Finished
۱۷:۳۰
FK Usti nad Labem
۰
۲
SK Sokol Brozany
Finished
۱۸:۰۰
  Czech Republic 4. Liga
SK Mondi Steti
۴
۵
SK Slany
Finished
۱۱:۴۵
SK Ujezd Praha 4
۲
۲
FK Meteor Praha VIII
Finished
۱۱:۴۵
Novy Jicin
۱
۰
Hlubina
Finished
۱۱:۴۵
MFK Karvina B
۶
۱
FC Slavoj Olympia Bruntal
Finished
۱۱:۴۵
Aritma Praha
۳
۱
SK Otava Katovice
Finished
۱۱:۴۵
  Italy Serie C, Group B
Aquila 1902 Montevarchi
۲
۲
Unione Sportiva Fermana
Finished
۱۹:۰۰
AC Reggiana 1919
۲
۰
San Donato Tavarnelle
Finished
۱۹:۰۰
US Alessandria 1912
۲
۱
Carrarese
Finished
۱۹:۰۰
Gubbio
۰
۰
ACD Virtus Entella
Finished
۱۹:۰۰
Imolese Calcio
۰
۲
Fiorenzuola
Finished
۱۹:۰۰
Lucchese Libertas
۲
۱
Rimini Calcio
Finished
۱۹:۰۰
Vis Pesaro 1898
۰
۳
AC Ancona
Finished
۱۹:۰۰
Recanatese
۰
۲
ASD Torres
Finished
۱۶:۰۰
Cesena FC
۱
۱
US Pontedera 1912
Finished
۱۶:۰۰
Olbia Calcio
۰
۰
Siena 1904
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
CD Llosetense
۰
۰
SE Penya Independent
Finished
۱۸:۳۰
CE Mercadal
۱
۱
UD Collerense
Finished
۱۸:۰۰
Constancia
۲
۲
CD Manacor
Finished
۱۹:۰۰
  Ireland Premier Division
Finn Harps FC
۰
۲
Bohemian FC Dublin
Finished
۱۸:۳۰
  Algeria Division 1
USM Khenchela
۲
۰
AB Chelghoum Laid
Finished
۱۹:۰۰
MC Magra
۱
۰
JS Saoura
Finished
۱۹:۰۰
ASO Chlef
۴
۰
ES Setif
Finished
۱۹:۰۰
RC Arba
۲
۰
US Biskra
Finished
۱۸:۳۰
CS Constantine
۰
۰
MC Oran
inprogress
۱۹:۰۰
El Bayadh
۰
۰
JS Kabylie
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Lagun Onak
۰
۱
Barakaldo
Finished
۱۸:۳۰
CD Vitoria
۴
۰
Touring Ke
Finished
۱۷:۱۵
CD Basconia
۱
۱
SD Deusto
Finished
۱۸:۳۰
Club Portugalete
۱
۱
CD Padura
Finished
۱۹:۳۰
Pasaia KE
۰
۱
SCD Durango
Finished
۱۸:۰۰
Aurrera de Ondarroa
۰
۰
Urduliz FT
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
Vilafranca
۰
۲
CE Europa
Finished
۲۰:۰۰
  Belgium Beker van Belgie
FC Verbroedering Dender EH
۲
۰
SC Dikkelvenne
Finished
۲۱:۰۰
Lierse SK
۵
۱
KRC Mechelen
inprogress
۲۱:۳۰
RWD Molenbeek
۳
۰
KSV Oudenaarde
Finished
۲۱:۰۰
Lommel United
۲
۰
R.A.A. Louvieroise
Finished
۲۱:۳۰
  Hungary NB I Women
Gyori ETO (W)
۲
۱
Diosgyori VTK (W)
Finished
۲۱:۳۰
MOL Fehervar FC (W)
۰
۷
Puskas FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Szekszardi (W)
۰
۱
Astra Hungary (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Hercules Alicante
۲
۱
RCD Espanyol B
Finished
۲۱:۳۰
CE Manresa
۲
۰
Saguntino
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Primera D
Club Mercedes
۲
۱
Sportivo Barracas
Finished
۲۲:۰۰
CSD Central Ballester
۱
۱
Argentino de Rosario
Finished
۲۲:۰۰
Deportivo Paraguayo
۰
۱
Juventud Unida San Miguel
Finished
۲۲:۰۰
  Croatia 1. NL
BSK Bijelo Brdo
۲
۱
NK Solin
Finished
۱۷:۳۰
NK Dugopolje
۱
۱
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۷:۳۰
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۰
NK Jarun
Finished
۱۷:۳۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۱
۰
NK Rudes Zagreb
Finished
۱۷:۳۰
  Ireland 1. Division
Longford Town
۱
۱
Treaty United
Finished
۱۸:۳۰
  France Division 1 Women
FC Girondins de Bordeaux (W)
۰
۱
Stade Reims (W)
Finished
۱۶:۰۰
EA Guingamp (W)
۰
۱
Dijon FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Soyaux Asj (W)
۲
۰
Rodez AF (W)
Finished
۱۶:۰۰
  England National League South
Weymouth FC
۰
۲
Dover Athletic FC
Finished
۱۷:۳۰
Chippenham Town FC
۲
۱
Dulwich Hamlet FC
Finished
۱۷:۳۰
Dartford FC
۲
۱
Hampton & Richmond Borough
Finished
۱۷:۳۰
Hungerford Town
۰
۱
Ebbsfleet United FC
Finished
۱۷:۳۰
Oxford City FC
۳
۳
Bath City
Finished
۱۷:۳۰
Welling United
۲
۲
Havant & Waterloville FC
Finished
۱۷:۳۰
Farnborough FC
۱
۲
St. Albans City
Finished
۱۷:۳۰
Cheshunt FC
۳
۴
Tonbridge Angels FC
Finished
۱۷:۳۰
Braintree Town FC
۱
۱
Slough Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Taunton Town
۰
۰
Chelmsford City
Finished
۱۷:۳۰
Concord Rangers FC
۲
۴
Eastbourne Borough FC
Finished
۱۷:۳۰
Hemel Hempstead Town FC
۱
۱
Worthing FC
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato de Aspirantes U23
Cuiaba U23
۳
۲
RB Bragantino SP U23
Cancelled
۰۳:۳۰
  Israel National League U19
Hapoel Hadera U19
۲
۲
Hapoel Raanana U19
Finished
۱۷:۰۰
Gadna Tel Aviv U19
۰
۰
Sektzia Nes Tziona FC U19
Finished
۱۱:۰۰
Maccabi Haifa U19
۱
۰
Hapoel Ramat Gan U19
Finished
۱۶:۲۰
Maccabi Petach Tikva U19
۲
۳
Maccabi Tel Aviv U19
Finished
۱۶:۲۵
Ashdod U19
۳
۰
Hapoel Tel Aviv U19
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Rishon Lezion U19
۲
۲
Beitar Jerusalem U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
۳
۰
Hapoel Haifa U19
Finished
۱۸:۰۰
Shimshon Tel Aviv Raya U19
۳
۱
Beitar Tel Aviv Bat Yam U19
Finished
۱۱:۰۰
Hapoel Herzliya U19
۰
۵
Hapoel Nof Hagalil U19
Cancelled
۱۱:۳۰
Hapoel Kiryat Shmona U19
۰
۰
Maccabi Netanya U19
Finished
۱۷:۱۵
  Scotland Challenge Cup
Inverness Caledonian Thistle
۴
۳
Brechin City
Finished
۱۶:۳۰
Cove Rangers
۰
۱
Raith Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Buckie Thistle
۱
۲
Linfield FC
Finished
۱۷:۳۰
Montrose
۴
۲
Kilmarnock II
Finished
۱۶:۳۰
Arbroath
۲
۱
East Fife
Finished
۱۷:۳۰
Peterhead
۰
۴
Elgin City
Finished
۱۷:۳۰
Clyde FC
۱
۰
Caernarfon Town FC
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Landesliga
Favoritner AC
۲
۱
SV Donau
Finished
۱۵:۳۰
Judenburg
۱
۰
SC Stadtwerke Bruck/Mur
Finished
۱۴:۳۰
ATUS Ferlach
۱
۱
SV Feldkirchen
Finished
۱۵:۳۰
Sportunion Mauer
۴
۰
FV Austria XIII
Finished
۱۵:۳۰
SV Donau Klagenfurt
۳
۱
TSV Grafenstein
Finished
۱۶:۰۰
SK Maria Saal
۴
۲
SVG Bleiburg
Finished
۱۸:۰۰
Saint Margarethen
۱
۰
UFC Markt Allhau
Finished
۱۸:۳۰
ASK Kohfidisch
۳
۴
SC Pinkafeld
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
FC Wurzburger Kickers
۶
۳
FC Augsburg II
Finished
۱۵:۳۰
VfB Eichstatt
۰
۳
SpVgg Unterhaching
inprogress
۱۵:۳۰
Nurnberg II
۴
۰
TSV Buchbach
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۰
۳
Bayern Munich II
Finished
۱۵:۳۰
TSV Aubstadt
۴
۱
Heimstetten
Finished
۱۵:۳۰
Spvgg Hankofen-Hailing
۳
۰
FV Illertissen
Finished
۱۵:۳۰
SV Turkgucu Ataspor
۳
۰
DJK Vilzing
Finished
۱۵:۳۰
Greuther Furth II
۲
۲
SV Wacker Burghausen
Finished
۱۵:۳۰
Spvgg Ansbach
۲
۱
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Ykkonen
FC TPS Turku
۰
۱
FF Jaro
Finished
۱۴:۳۰
IF Gnistan Helsinki
۴
۲
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۶:۳۰
Mikkelin Palloilijat MP
۱
۲
SJK Akatemia
Finished
۱۶:۳۰
  Poland Ekstraklasa Women
UKS SMS Lodz (W)
۳
۲
Slask Wroclaw (W)
Finished
۱۲:۳۰
Sportowa Czworka Radom (W)
۰
۲
UJ Krakow (W)
Finished
۱۳:۳۰
Pogon Tczew (W)
۴
۲
KKPK Medyk Konin (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Japan Nadeshiko League Cup Women
AC Nagano Parceiro (W)
۲
۱
Albirex Niigata (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Broadmeadow Magic (W)
۱
۳
Newcastle Olympic (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Australia Capital Territory U23
Belconnen United U23
۱
۳
Canberra Croatia U23
Finished
۰۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Lysekloster
۳
۱
Bremnes
Finished
۱۷:۳۰
Djerv 1919
۲
۳
Fana IL Nesttun
Finished
۱۵:۳۰
Stord Sunnhordland FK
۷
۱
Sandnes Ulf 2
Finished
۱۵:۳۰
Bjarg
۱
۲
IL Brodd
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga North
FC St. Pauli II
۰
۲
TSV Havelse
Finished
۱۷:۳۰
SV Atlas Delmenhorst
۲
۲
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland Highland League
Fraserburgh
۲
۲
Brora Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Turriff United
۵
۱
Deveronvale
Finished
۱۷:۳۰
  England Northern Premier League
Ashton United
۱
۱
Marine
Finished
۱۷:۳۰
Warrington Town
۰
۱
FC United of Manchester
Finished
۱۷:۳۰
Bamber Bridge
۵
۱
Belper Town
Finished
۱۷:۳۰
Radcliffe Borough
۳
۱
Morpeth Town
Finished
۱۷:۳۰
Gainsborough Trinity
۴
۰
Stalybridge Celtic FC
Finished
۱۷:۳۰
Nantwich Town
۰
۲
Whitby Town
Finished
۱۷:۳۰
Hyde United FC
۲
۱
Guiseley
Finished
۱۷:۳۰
Marske Utd FC
۳
۲
Stafford Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Liversedge
۲
۵
Warrington Rylands
Finished
۱۷:۳۰
Matlock Town
۱
۰
Lancaster City
Finished
۱۷:۳۰
South Shields
۰
۰
Atherton Collieries
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
CS Dinamo Bucuresti
۱
۳
FCSB II
Finished
۱۷:۳۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
۲
۰
FC Pucioasa
Finished
۱۷:۳۰
CS Tunari
۱۹
۰
Astra Giurgiu
Finished
۱۷:۳۰
  Montenegro 2. CFL
FK Grbalj Radanovici
۱
۰
FK Kom Podgorica
Finished
۱۷:۳۰
FK Zeta Golubovci
۲
۳
FK Podgorica
Finished
۱۷:۳۰
Igalo
۰
۰
Mladost DG
Finished
۱۷:۳۰
Berane
۱
۰
FK Bokelj Kotor
Finished
۱۷:۳۰
OFK Niksic
۲
۰
FK Otrant-Olympic
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
CS Blejoi Vispeti
۲
۲
ACS KSE Targu Secuiesc
Finished
۱۷:۳۰
ACS Olimpic Cetate Rasnov
۱
۲
ACS SR Municipal Brasov
Finished
۱۷:۳۰
Sepsi II
۰
۱
CSO Plopeni
Finished
۱۷:۳۰
Acs Kids Tampa Brasov
۲
۱
Olimpic Zarnesti
Finished
۱۷:۳۰
  Serbia Prva Liga
Loznica
۲
۵
FK Rad Belgrade
Finished
۱۷:۳۰
FK Radnicki Beograd
۰
۰
FK Trajal
Finished
۱۷:۳۰
Radnicki Sremska Mitrovica
۰
۰
Zeleznicar Pancevo
Finished
۱۷:۳۰
FK Indjija
۲
۳
RFK Novi Sad 1921
Finished
۱۷:۳۰
Metalac GM
۰
۰
FK Zlatibor Cajetina
Finished
۱۹:۳۰
Macva Sabac
۰
۰
IMT Novi Belgrade
Finished
۱۹:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Truro City FC
۱
۰
Gosport Borough FC
Finished
۱۷:۳۰
Tiverton Town FC
۳
۲
Metropolitan Police FC
Finished
۱۷:۳۰
Winchester City
۱
۱
Hendon FC
Finished
۱۷:۳۰
Poole Town F.C
۵
۰
Yate Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Swindon Supermarine
۱
۱
Beaconsfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Chesham United FC
۰
۰
Merthyr Town
Finished
۱۷:۳۰
Hayes & Yeading FC
۰
۱
Weston-super-Mare FC
Finished
۱۷:۳۰
Harrow Borough FC
۱
۰
North Leigh FC
Finished
۱۷:۳۰
Hartley Wintney
۴
۴
Plymouth Parkway
Finished
۱۷:۳۰
Hanwell Town
۲
۱
Dorchester Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Salisbury FC
۲
۱
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۷:۳۰
  World Friendly International Matches U19
Serbia U19
۰
۳
Portugal U19
Finished
۱۷:۳۰
France U19
۲
۰
Finland U19
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland Lowland League
East Kilbride
۱
۰
Cumbernauld Colts FC
Finished
۱۷:۳۰
Civil Service Strollers
۲
۱
Spartans
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland League Two
Forfar Athletic
۱
۴
Stirling Albion
Finished
۱۷:۳۰
  England Isthmian League Premier
Horsham FC
۰
۲
Bishop's Stortford
Finished
۱۷:۳۰
Billericay Town FC
۲
۱
Lewes FC
Finished
۱۷:۳۰
Aveley
۱
۱
Herne Bay
Finished
۱۷:۳۰
Brightlingsea Regent
۱
۱
Haringey Borough
Finished
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۲
۱
Cray Wanderers FC
Finished
۱۷:۳۰
Bowers & Pitsea
۲
۲
Kingstonian FC
Finished
۱۷:۳۰
Margate FC
۲
۵
Enfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Bognor Regis Town FC
۳
۰
Wingate & Finchley FC
Finished
۱۷:۳۰
Folkestone Invicta FC
۲
۳
Potters Bar Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Canvey Island FC
۲
۱
Corinthian Casuals
Finished
۱۷:۳۰
Hastings United FC
۱
۰
Carshalton Athletic FC
Finished
۱۷:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
NK Travnik
۰
۳
FK Rudar Kakanj
Finished
۱۷:۰۰
NK Jedinstvo Bihac
۱
۲
HNK Tomislav
Finished
۱۷:۰۰
NK Mladost Doboj Kakanj
۰
۰
Buducnost Banovici
Finished
۱۷:۰۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
۱
۰
Rudar Prijedor
Finished
۱۷:۳۰
Famos Vojkovici
۰
۱
Sloboda Novi Grad
Finished
۱۷:۳۰
Radnik Hadzici
۰
۱
Vis Simm-Bau
Finished
۱۷:۰۰
FK Zvijezda Gradacac
۳
۱
NK Bratstvo Gracanica
Finished
۱۷:۰۰
FK Radnicki Lukavac
۰
۲
GOSK Gabela
Finished
۱۷:۰۰
Gradina Srebrenik
۲
۱
FK Gorazde
Finished
۱۷:۰۰
FK Laktasi
۲
۰
Kozara
Finished
۱۷:۳۰
FK Krupa na Vrbasu
۳
۱
FK Slavija Sarajevo
Finished
۱۷:۳۰
FK Ljubic Prnjavor
۰
۳
FK Zvijezda 09
Finished
۱۷:۳۰
FK Drina Zvornik
۴
۱
Sloboda Mrkonjic Grad
Finished
۱۷:۳۰
FK Tekstilac Derventa
۳
۱
Omarska
Finished
۱۷:۳۰
Sutjeska Foca
۳
۰
FK Modrica
Finished
۱۹:۳۰
  Ghana Premier League
Great Olympics
۱
۰
King Faisal Babes FC
Finished
۱۸:۳۰
  Algeria Ligue 2
GC Mascara
۱
۰
NA Hussein Dey
Finished
۱۸:۳۰
Olympique Medea
۰
۰
ASM Oran
Finished
۱۸:۳۰
Boufarik
۴
۰
MC Saida
inprogress
۱۸:۳۰
Temouchent
۲
۱
ES Ben Aknoun
Finished
۱۸:۳۰
  Chile Primera B
Barnechea
۴
۲
Melipilla
Finished
۱۹:۰۰
Santiago Morning
۳
۰
Rangers de Talca
Finished
۲۱:۳۰
  Bahrain Bahrain Cup
Bahrain SC
۱
۱
Sitra
Finished
۱۹:۱۵
Al-Muharraq
۰
۱
East Riffa
Finished
۱۷:۳۰
Buri Cultural SC
۱
۰
Al Tadamun Buri
Finished
۱۷:۳۰
Al Shabab Manana
۶
۰
Malkiya Club
Finished
۱۷:۳۰
Al Khalidiya
۱
۰
Al-Hala
Finished
۱۹:۱۵
Umm Al Hassam
۲
۰
Qalali
Finished
۱۹:۱۵
  Germany Bundesliga Women
TSG 1899 Hoffenheim (W)
۱
۲
VfL Wolfsburg (W)
Finished
۱۹:۲۵
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
AD San Juan
۲
۰
CD Brea
Finished
۱۹:۳۰
Mutilvera
۰
۱
Cirbonero
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo Alaves B
۰
۰
Arnedo
Finished
۱۸:۳۰
Arenas Club de Getxo
۱
۰
Real Sociedad C
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Atletico Madrid B
۴
۲
UD Montijo
Finished
۲۰:۰۰
Gimnastica Segoviana
۰
۰
Don Benito
Finished
۱۹:۳۰
  Switzerland Super League Women
FC Rapperswil-Jona (W)
۱
۷
Young Boys Berna (W)
Finished
۲۰:۳۰
Yverdon (W)
۰
۱
FC St. Gallen Staad (W)
Finished
۱۷:۳۰
Servette Chenois (W)
۲
۱
Grasshopper (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
CD Acero
۱
۰
Torrent CF
Finished
۲۱:۰۰
Patacona FC
۱
۰
CF Gandia
Finished
۱۸:۰۰
Jove Espanol
۲
۱
Athletic Club Torrellano
Finished
۱۸:۳۰
Castellon B
۱
۲
Atzeneta
Finished
۱۹:۰۰
  Guatemala Reserve League
Deportivo Iztapa Reserves
۲
۲
Xelaju Reserves
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca Serie B1
Perolas Negras
۱
۰
EC Nova Cidade
Finished
۲۱:۳۰
Serra Macaense
۲
۱
7 De Abril RJ
Finished
۲۱:۳۰
  Chile Primera Division Women
Audax Italiano (W)
۰
۲
CCD Fernandez Vial (W)
Finished
۲۲:۰۰
Universidad de Concepcion (W)
۰
۲
Colo Colo (W)
Finished
۲۳:۳۰
Universidad Catolica (W)
۳
۴
Palestino (W)
Finished
۲۲:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Real Pilar
۳
۱
Excursionistas
Finished
۲۲:۰۰
Sportivo Italiano
۲
۰
Central Cordoba de Rosario
inprogress
۲۲:۰۰
San Martin De Burzaco
۰
۰
Deportivo Liniers
Finished
۲۲:۰۰
  England Southern League Premier Division Central
Needham Market
۲
۰
Mickleover Sports
Finished
۱۷:۳۰
Stourbridge FC
۳
۰
Hitchin Town FC
Finished
۱۷:۳۰
St Ives Town
۱
۲
Redditch United FC
Finished
۱۷:۳۰
Stratford Town
۱
۱
Nuneaton Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Bromsgrove Sporting
۱
۱
Basford Utd
Finished
۱۷:۳۰
Coalville Town FC
۳
۲
Hednesford Town
Finished
۱۷:۳۰
Bedford Town FC
۲
۲
Ilkeston FC
Finished
۱۷:۳۰
Barwell FC
۱
۲
AFC Rushden And Diamonds
Finished
۱۷:۳۰
Alvechurch
۳
۳
Leiston Football Club
Finished
۱۷:۳۰
Rushall Olympic
۲
۳
Royston Town
Finished
۱۷:۳۰
Tamworth FC
۳
۰
Kings Langley FC
Finished
۱۷:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Wieczysta Krakow
۷
۰
Unia Tarnow
Finished
۱۳:۳۰
Avia Swidnik
۱
۱
KS Lublinianka
Finished
۱۷:۳۰
MKS Czarni Polaniec
۰
۳
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۵:۳۰
Korona Kielce II
۰
۰
Cracovia Krakow II
Finished
۱۶:۳۰
NKP Podhale
۰
۱
Orleta Radzyn Podlaski
Finished
۱۷:۳۰
KSZO Ostrowiec
۲
۱
MKS Podlasie Biala Podlaska
Finished
۱۷:۳۰
Wisloka Debica
۴
۳
Ks Wiazownica
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
FK Eik Tonsberg
۲
۲
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۱۶:۳۰
Pors Grenland
۱
۱
Randesund
Finished
۱۷:۳۰
Uraedd FK
۰
۳
IF Fram Larvik
Finished
۱۵:۳۰
Halsen
۲
۷
Fredrikstad 2
Finished
۱۶:۳۰
Follo Fotball Ski
۳
۰
Express IL
Finished
۱۶:۳۰
Mandalskameratene
۳
۱
Sarpsborg 08 2
Finished
۱۶:۳۰
Start 2
۳
۳
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۶:۳۰
  Vietnam Women National Championship
TP Ho Chi Minh FC (W)
۲
۰
Phong Phu Ha Nam (W)
Finished
۱۵:۰۰
GT Thai Nguyen (W)
۰
۲
Ha Noi (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
US Adriese
۱
۱
Cjarlins Muzane
Finished
۱۶:۳۰
Torviscosa
۱
۱
Caldiero Terme
Finished
۱۶:۳۰
Portogruaro
۳
۰
US Levico Terme
Finished
۱۶:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. A
AD Sarchi
۲
۲
ADR Jicaral
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Halcones de Zapopan
۲
۱
Coras de Nayarit FC
Finished
۰۱:۳۰
Correcaminos II
۱
۱
Gavilanes FC Matamoros
Finished
۱۸:۳۰
Leones Negros UDG II
۵
۰
Mexicali FC
Finished
۱۹:۳۰
Cimarrones de Sonora FC II
۰
۱
Tritones Vallarta MFC
Finished
۲۰:۳۰
  Bhutan Premier League
Ugyen Academy FC
۱
۰
FC Takin
Finished
۱۲:۳۰
  Poland IV Liga
Dalin Myslenice
۱
۴
LKS Jawiszowice
Finished
۱۲:۳۰
MKS Slask Swietochlowice
۱
۰
Zaglebie Sosnowiec II
Finished
۱۲:۳۰
GKS Piast Gliwice II
۴
۴
Ruch Radzionkow
Finished
۱۲:۳۰
  Algeria U21 League 1
NC Magra U21
۰
۰
JS Saoura U21
Finished
۱۲:۳۰
Olympique Medea U21
۰
۰
ASM Oran U21
Finished
۱۲:۳۰
MCB Oued Sly U21
۰
۰
WA Tlemcen U21
Finished
۱۲:۳۰
GC Mascara U21
۱
۰
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۲:۳۰
WA Boufarik U21
۲
۲
MC Saida U21
Finished
۱۲:۳۰
Temouchent U21
۲
۳
Ben Aknoun U21
Finished
۱۲:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Landvetter IS
۴
۰
Hoganas BK
Finished
۱۴:۳۰
Sävedalens IF
۲
۵
BK Astrio
Finished
۱۵:۰۰
Vastra Frolunda IF
۱
۰
Eskilsminne IF
Finished
۱۵:۳۰
Tolo IF
۱
۱
Varbergs GIF FK
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FBK Balkan
۰
۲
IFK Hassleholm
Finished
۱۴:۳۰
Nosaby IF
۱
۳
IFK Berga
Finished
۱۵:۳۰
Rappe GOIF
۲
۴
Ariana FC
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Otterup B og IK
۱
۱
Varde
Finished
۱۴:۳۰
Hedensted IF
۱
۱
OKS
Finished
۱۵:۰۰
B 1913
۰
۳
Tarup-Paarup IF
Finished
۱۵:۳۰
Brabrand IF II
۰
۳
B 1909
Finished
۱۷:۴۵
  Sweden Division 1 Sodra
Torns IF
۰
۱
Tvaakers IF
Finished
۱۴:۳۰
BK Olympic
۱
۲
FC Trollhaettan
Finished
۱۷:۳۰
IFK Malmo FK
۲
۰
Vanesrborgs IF
Finished
۱۷:۳۰
Oskarshamns Aik
۰
۳
Angelholms FF
Finished
۱۷:۳۰
Qviding FIF
۲
۰
Lunds BK
Finished
۱۷:۳۰
IK Oddevold
۳
۰
Åtvidabergs FF
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
TUS Dassendorf
۴
۱
TUS Osdorf
Finished
۱۴:۳۰
  Myanmar National League
Sagaing United FC
۱
۲
Chinland FC
Finished
۱۲:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Polva FC Lootos (W)
۰
۱
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۵:۳۰
JK Tabasalu (W)
۱۱
۲
Parnu JK Vaprus (W)
Finished
۱۵:۳۰
JK Tallinna Kalev (W)
۵
۰
JK Tulevik and Suure-Jaani United (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Reserve League
CA Talleres de Cordoba Reserves
۵
۰
CA River Plate Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Barracas Central Reserves
۳
۲
Velez Sarsfield Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Central Cordoba Reserves
۳
۰
CA Aldosivi Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Miedz Legnica ll
۶
۱
Stal Brzeg
Finished
۱۶:۳۰
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۱
Gwarek Tarnowskie Gory
Finished
۱۴:۳۰
Warta Gorzow
۰
۵
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۵:۳۰
Polonia Nysa
۰
۱
Rakow II Czestochowa
Finished
۱۶:۳۰
MKP Carina Gubin
۰
۵
Gornik Zabrze II
Finished
۱۷:۳۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
۱
۳
Chrobry Glogow II
Finished
۱۷:۳۰
Lechia Zielona Gora
۰
۰
MKS Kluczbork
Finished
۱۷:۳۰
Polonia Bytom
۲
۱
KS Stilon Gorzow Wlkp
Finished
۱۷:۳۰
Odra Wodzislaw
۳
۲
Sleza Wroclaw
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
۱
۰
Arameiska-Syrianska
Finished
۱۵:۳۰
Syrianska FC
۳
۳
IFK Lidingo
Finished
۱۵:۳۰
Enskede IK
۰
۲
Assyriska Foreningen
Finished
۱۵:۳۰
Nykopings BIS
۳
۰
Karlbergs BK
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Kristianstads DFF (W)
۴
۰
Djurgardens IF FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
BK Hacken (W)
۱
۰
Brommapojkarna (W)
Finished
۱۶:۳۰
Rosengard (W)
۳
۲
Vittsjo GIK (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Catalcaspor
۰
۰
Kutahyaspor
Finished
۱۶:۳۰
Karakopru Belediyespor
۲
۰
Edirnespor
Finished
۱۵:۳۰
1954 Kelkit Belediyespor
۳
۱
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
Finished
۱۵:۳۰
Agri 1970 Spor
۱
۰
Elazigspor
Finished
۱۵:۳۰
Yomraspor
۰
۱
Derince Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Amasyaspor 1968 FK
۰
۰
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۶:۰۰
Eskisehirspor K
۳
۴
Kalecik FK
Finished
۱۹:۳۰
Yeni Orduspor
۱
۲
Icel Idmanyurdu Spor
Finished
۱۹:۳۰
Karsiyaka SK
۰
۰
Sile Yildizspor
Finished
۱۹:۳۰
  France Championnat National U19 Group B
Le Puy Football 43 Auvergne U19
۱
۴
Clermont Foot Auvergne U19
Finished
۱۶:۳۰
Sochaux U19
۲
۲
Nancy U19
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Ankaraspor
۰
۳
Somaspor
Finished
۱۶:۰۰
Inegolspor K
۲
۰
Isparta 32 Spor
Finished
۱۶:۳۰
Kasimpasa Erokspor
۳
۲
Nazilli Belediyespor Aydin
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Antalya Kestelspor
۲
۰
Bayrampasa
Finished
۱۶:۰۰
Turgutluspor
۳
۰
Orduspor 1967
inprogress
۱۶:۳۰
Elaziz Belediyespor
۱
۳
Ofspor
Finished
۱۵:۳۰
Kahramanmarasspor
۰
۱
Karaman
Finished
۱۵:۳۰
Bulvar Spor Kulubu
۱
۱
Gumushanespor
Finished
۱۶:۳۰
Darica Genclerbirligi
۰
۱
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
Ergene Velimese Spor
۰
۲
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TSV Schott Mainz
۷
۰
Kirchberg 1909
Finished
۱۵:۳۰
FSV Jagersburg
۱
۱
FV Dudenhofen
Finished
۱۷:۰۰
Ahrweiler BC
۱
۳
TSG Pfeddersheim
Finished
۱۹:۳۰
TuS Mechtersheim
۳
۰
FC Hertha Wiesbach
Finished
۱۶:۰۰
FV Diefflen
۸
۰
SV 07 Elversberg II
Finished
۱۷:۰۰
Alemannia Waldalgesheim
۳
۳
FV Engers 07
Finished
۱۷:۰۰
Sportfreunde Eisbachtal
۰
۲
FC Karbach
Finished
۱۷:۳۰
SV Auersmacher
۰
۱
Arminia Ludwigshafen
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Melhus IL
۳
۱
Strindheim IL
Finished
۱۵:۳۰
Junkeren
۳
۱
Bodo/Glimt 2
Finished
۱۶:۳۰
Kolstad
۰
۱
Steinkjer
Finished
۱۷:۳۰
Byasen Toppfotball
۱
۲
Nardo FK Trondheim
Finished
۱۸:۳۰
Rana FK
۵
۱
Orkla
Finished
۱۴:۳۰
Trygg/Lade
۰
۱
Rosenborg BK II
Finished
۱۶:۳۰
Innstrandens IL
۲
۲
Tiller IL
Finished
۱۸:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Saffle FF
۱
۰
Mjolby AI FF
Finished
۱۵:۳۰
Grebbestads IF
۳
۶
Lidkopings FK
Finished
۱۵:۳۰
Angered BK
۱
۴
Ahlafors IF
Finished
۱۵:۳۰
Herrestads AIF
۲
۲
Stenungsunds IF
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Osmaniyespor FK
۱
۰
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۵:۳۰
Erbaaspor
۱
۲
Arguvan Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Cankaya FK
۳
۰
Nigde Belediyespor
Finished
۱۶:۰۰
Bergama Belediyespor
۰
۰
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
Halide Edip Adivarspor
۱
۰
Artvin Hopaspor
Finished
۱۶:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۰
۰
Mus Spor
Finished
۱۶:۳۰
Efeler 09 FK
۳
۳
Akhisar Belediye GS
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
۱
۲
FC Tallinn
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
Union Gurten
۱
۰
Ried II
Finished
۱۷:۳۰
LASK Linz II
۵
۱
SC Sparkasse Elin Weiz
Finished
۱۷:۳۰
WAC Amateure Sankt Andre II
۴
۰
SC Kalsdorf
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 8
ACS Progresul Pecica
۲
۰
CS Soimii Lipova
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Afturelding/Fram (W)
۱
۳
Valur Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Croatia 3. HNL
NK Grobnican
۰
۱
NK Jadran LP
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Tirsense
۲
۰
Desportivo Moncao
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 3
CS Afumati
۱
۲
Recolta Gheorghe Doja
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Skjetten
۵
۴
Funnefoss/Vormsund
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III Seria 10
CFR Cluj II
۲
۳
Bihor Oradea
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
Admira Dornbirn
۱
۱
RW Rankweil
Finished
۱۷:۳۰
FC Wolfurt
۱
۱
SC Bregenz
Finished
۱۸:۳۰
VfB Hohenems
۲
۱
FC Rotenberg
Finished
۱۸:۳۰
FC Lauterach
۲
۱
SC Rothis
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico U20 Championship
Tigres U20
۰
۱
Atlas U20
Finished
۱۷:۳۰
Necaxa U20
۲
۰
Mazatlan U20
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia 3.SNL
NK Sobec Lesce
۰
۱
PSC Tolmin
Finished
۱۷:۳۰
NK Zavrc
۱
۱
NK Drava Ptuj
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 6
ACS Flacara Horezu
۱
۰
AS Minerul Costesti
Finished
۱۷:۳۰
Petrolul Potcoava
۱
۰
Viitorul Daesti
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
FSV Schoningen
۶
۱
Blau-Weiss Papenburg
Finished
۱۷:۳۰
FT Braunschweig
۲
۳
Eintracht Celle
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 1
ACS Somuz Falticeni
۰
۰
ACS Foresta Suceava
Finished
۱۷:۳۰
Dante Botosani
۴
۲
Rapid Brodoc
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Comillas CF
۳
۲
Racing Rioja CF B
Finished
۱۸:۰۰
Yague
۱
۵
CDFC La Calzada
Finished
۲۰:۰۰
  Austria Regionalliga East
FC Mauerwerk
۵
۰
Kremser SC
Finished
۱۸:۰۰
SV Leobendorf
۱
۰
FCM Traiskirchen
Finished
۱۸:۰۰
Wiener Viktoria
۲
۰
SC Wiener Neustadter
Finished
۱۸:۰۰
SR Donaufeld
۰
۱
ASV Drassburg
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Maracena
۰
۰
Huetor Tajar
Finished
۲۰:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Cultural Leonesa B
۳
۱
Numancia B
Finished
۱۸:۰۰
  Morocco Botola 2
AS Sale
۱
۲
Widad Temara
inprogress
۱۹:۳۰
  France Division 2 Women
Toulouse FC (W)
۲
۲
Montauban (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Israel Liga Bet South
Hakoach Amidar Ramat Gan
۱
۰
Hapoel Ganey Tikva
inprogress
۲۱:۱۵
  Belgium First Amateur Division
KAA Gent II
۴
۰
Oud Heverlee Leuven II
Finished
۲۱:۰۰
KSK Heist
۲
۱
Francs Borains
Finished
۲۱:۳۰
KFC Mandel United
۰
۲
KVV Thes Sport
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Corinthians Paulista (W)
۴
۱
SC Internacional (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Figueirense U20
۳
۲
Camboriu FC U20
Finished
۲۰:۳۰
Chapecoense AF U20
۰
۱
Criciuma U20
Finished
۲۱:۳۰
Juventus SC U20
۱
۲
Brusque U20
Finished
۲۱:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
RSC Hamsik Academy
۲
۱
MSK Fomat Martin
Finished
۱۷:۰۰
SKF Sered
۲
۳
FK Slovan Duslo Sala
Finished
۱۷:۰۰
KFC Kalna nad Hronom
۱
۱
FK Nove Zamky
Finished
۱۷:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial
-
-
CSD Municipal
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
AD Llerenense
۰
۰
CF Trujillo
Finished
۱۹:۳۰
At. Pueblonuevo
۱
۱
CD Miajadas
Finished
۲۰:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
UC Cartes
۰
۱
SD Torina
Finished
۱۸:۳۰
CD Naval
۱
۰
Textil Escudo
Finished
۱۸:۳۰
SDA Albericia
۲
۱
Solares
Finished
۱۸:۳۰
Castro
۲
۲
SD Gama
Finished
۲۰:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
CF Lorca Deportiva
۱
۰
CA Pulpileno
inprogress
۱۹:۳۰
Muleno CF
۲
۱
CD Bullense
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
CD San Roque de Lepe
۱
۱
Xerez Deportivo FC
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Alondras CF
۲
۰
Atletico Arteixo
Finished
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
۳
۱
SSVg Velbert
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 2
FC Concordia Basel
۴
۱
FC Wohlen
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Cd Tarancon
۱
۱
Manchego Ciudad Real CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Villacanas
۱
۰
La Solana
Finished
۱۹:۳۰
Villarrubia CF
۲
۱
CD Toledo
Finished
۲۰:۳۰
  Lithuania I Lyga
BFA Vilnius
۱
۱
FK Nevezis Kedainiai
Finished
۱۸:۳۰
  Slovenia 2.SNL
ND Ilirija
۰
۰
Jadran Dekani
Finished
۱۷:۳۰
Primorje Ajdovscina
۲
۲
NK Rudar Velenje
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Cynthialbalonga
۰
۲
Avezzano Calcio s.r.l.
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
Varesina
۱
۲
GS Arconatese 1926
Finished
۱۷:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۶
۰
Gold Coast United (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Italy Campionato Primavera 3
Avellino U19
۲
۰
Latina U19
Finished
۱۵:۳۰
Bari U19
-
-
Fermana U19
Finished
۱۶:۳۰
AP Turris Calcio ASD U19
۰
۰
Palermo U19
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Francavilla U19
۱
۴
Potenza Calcio U19
Finished
۱۶:۳۰
Sudtirol U19
۰
۰
Lecco U19
Finished
۱۶:۳۰
Renate U19
۲
۱
Modena U19
Finished
۱۶:۳۰
Carrarese U19
۱
۰
Vis Pesaro U19
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
TSV Eintracht Stadtallendorf
۳
۱
Bayern Alzenau
Finished
۱۵:۳۰
Giessen
۴
۰
SC Viktoria Griesheim
Finished
۱۵:۳۰
SC Waldgirmes
۵
۲
TUS Dietkirchen
Finished
۱۶:۳۰
Hadamar
۱
۲
SV Steinbach 1920
Finished
۱۶:۳۰
FSV Fernwald
۲
۱
SV Neuhof
Finished
۱۶:۳۰
FC 1906 Erlensee
۶
۰
Adler Weidenhausen
Finished
۱۷:۳۰
Türk Gucu Friedberg
۳
۰
FC Hanau 93
Finished
۱۸:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Olimpia Asuncion Reserves
۲
۰
Libertad Asuncion Reserves
Finished
۱۵:۰۸
  Germany Oberliga Bayern Nord
1. SC Feucht
۲
۱
TSV 1923 Großbardorf
Finished
۱۴:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۰
SC Eltersdorf
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Bayern Hof
۲
۱
SpVgg SV Weiden
Finished
۱۶:۳۰
ASV Neumarkt
۱
۲
1. FC Geesdorf
Finished
۱۶:۳۰
TSV Abtswind
۱
۱
DJK Ammerthal
Finished
۱۷:۳۰
Würzburger FV
۰
۱
TSV Kornburg
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
AaB 2
۱
۱
Vejgaard
Finished
۱۴:۳۰
Vejlby-Risskov
۴
۱
ASA Aarhus
Finished
۱۴:۳۰
Viby IF
۳
۲
Aarhus Fremad II
Finished
۱۴:۳۰
Norresundby BK
۰
۱
Kjellerup IF
Finished
۱۵:۰۰
FC Djursland
۰
۲
Odder IGF
Finished
۱۶:۳۰
  Poland Central Youth League
Lechia Gdansk U19
۰
۰
MKS Miedz Legnica U19
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
KFUM Boldklub 1899
۰
۱
BK Avarta
Finished
۱۳:۳۰
Frederikssund IK
۳
۱
Ledoje-Smorum Fodbold
Finished
۱۴:۳۰
Herlev IF
۰
۲
Skjold
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
Solrod (W)
۲
۲
Fredensborg (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Hudiksvalls Forenade
۱
۳
Kungsangens IF
Finished
۱۵:۳۰
Skiljebo SK
۱
۲
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۵:۳۰
Forsbacka IK
۱
۲
Ragsveds
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Ural-D Yekaterinburg
۰
۱
Irtysh Omsk
Finished
۱۳:۰۰
FC Chelyabinsk
۱
۱
Dinamo Barnaul
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic 1. Liga Women
Lokomotiva Brno Horni Herspice (W)
۲
۱
FK Dukla Praha (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Slovan Liberec (W)
۲
۰
FC Banik Ostrava (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
GFC Topolcany (W)
۴
۰
Union Nove Zamky (W)
Finished
۱۲:۳۰
Slovan Bratislava (W)
۳
۰
Spartak Trnava (W)
Finished
۱۲:۳۰
Dukla Banska Bystrica (W)
۴
۲
FK AS Trencin (W)
Finished
۱۲:۳۰
SKF Zilina (W)
۱
۴
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Romania U19 League
Bihor Oradea U19
۲
۱
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin U19
Finished
۱۲:۳۰
LPS Sebes U19
۳
۰
LPS Targu Mures U19
Finished
۱۲:۳۰
LPS Cluj-Napoca U19
۴
۱
Kinder Sangeorgiu de Mures U19
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
SK Hranice
۰
۱
Banik Ostrava B
Finished
۱۲:۰۰
Frydek Mistek
۱
۰
FK Apos Blansko
Finished
۱۶:۳۰
SFK Vrchovina
۳
۱
Fridlant Nad Ostravci
Finished
۱۷:۰۰
  Philippines PFL
Azkals DT
۰
۲
Stallion FC
Finished
۱۱:۳۰
Mendiola FC
۲
۶
Dynamic Herb Cebu FC
Finished
۱۱:۳۰
  India Delhi League Women
Royal Rangers FC (W)
۲
۳
Signature (W)
Finished
۱۱:۱۵
  Germany Oberliga Bayern Sud
FC Deisenhofen
۰
۰
TSV Schwaben Augsburg
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1865 Dachau
۴
۱
TSV Nordlingen
Finished
۱۵:۳۰
FC Ismaning
۲
۵
FC 1907 Memmingen
Finished
۱۵:۳۰
SV Kirchanschoring
۱
۰
TSV Kottern
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Bundesliga Women
First Vienna FC 1894 (W)
۰
۰
Union Kleinmunchen (W)
Finished
۱۵:۳۰
FSK St. Polten Spratzern (W)
۶
۰
FC Bergheim (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
SK Odeva Lipany
۵
۱
FK Poprad
Finished
۱۷:۰۰
SK Novohrad Lucenec
۱
۱
MSK Tesla Stropkov
Finished
۱۷:۰۰
Slovan Giraltovce
۱
۰
MSK Namestovo
Finished
۱۷:۰۰
  Austria Regionalliga West - Tirol
Reichenau
۳
۰
SC Kundl
Finished
۱۶:۳۰
SPG Motz/Silz
۱
۳
Schwaz
Finished
۱۸:۳۰
SV Fugen
۲
۰
SC Kitzbuhel
Finished
۱۹:۳۰
  Wales Cymru North
Mold Alexandra
۱
۲
Ruthin Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Guilsfield FC
۰
۱
Cefn Druids AFC
Finished
۱۷:۰۰
Penrhyncoch FC
۰
۲
Llandudno FC
Finished
۱۷:۰۰
Chirk AAA
۲
۱
Prestatyn Town
Finished
۱۷:۰۰
Gresford Athletic
۱
۲
Holywell
Finished
۱۷:۰۰
Llanidloes Town
۰
۲
Conwy Borough
Finished
۱۷:۰۰
  Wales Cymru South
Barry Town FC
۵
۰
Goytre United
Finished
۱۷:۰۰
Cwmbran Celtic
۲
۲
Briton Ferry Athletic FC
Finished
۱۷:۰۰
Trefelin
۵
۰
Pontardawe Town FC
inprogress
۱۷:۰۰
Llantwit Major
۲
۱
Abergavenny Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Swansea University
۰
۲
Llanelli AFC
Finished
۱۷:۰۰
Ynyshir Albions
۱
۵
Carmarthen Town
Finished
۱۷:۰۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Utas Usakspor
۰
۳
Kocaelispor
Finished
۱۶:۳۰
Balikesirspor
۰
۲
Ankara Demirspor
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Primera A Women
Ferro Carril Oeste (W)
۲
۱
El Porvenir (W)
Finished
۱۶:۳۰
Huracan (W)
۲
۱
Satsaid (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Palestine West Bank League
Al Khalil
۲
۶
Hilal AL Quds
Finished
۱۶:۳۰
Islami Qalqilya
۱
۳
Shabab Alsamu
Finished
۱۹:۳۰
Shabab Al Khaleel
۰
۰
Shabab Al Amaari
Finished
۱۹:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
FC Brest U19
۴
۱
Nantes U19
Finished
۱۶:۳۰
Stade Rennais U19
۲
۱
Esof Vendee La Roche S Yon U19
Finished
۱۸:۰۰
Stade Lavallois Mayenne FC U19
۱
۱
Le Mans U19
Finished
۱۹:۳۰
  Norway Toppserien Women
Lyn Fotball (W)
۲
۱
Avaldsnes (W)
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
Blagnac FC U19
۰
۲
Montpellier U19
Finished
۱۶:۳۰
Olympique de Marseille U19
۳
۵
AS Monaco FC U19
Finished
۱۶:۳۰
  Macao FA Cup
Monte Carlo
۲
۰
CDF Benfica
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Atletico Mineiro U20
۲
۱
America Teofilo Otoni U20
Finished
۱۶:۳۰
Uberlandia U20
۲
۳
Coimbra EC U20
Finished
۱۷:۳۰
Minas Boca U20
۴
۲
Santarritense U20
Finished
۲۰:۳۰
Cruzeiro U20
۶
۰
CA Serranense U20
Finished
۲۱:۳۰
Boston City FC Brasil U20
۴
۱
Betis FC U20
Finished
۲۱:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Mallbackens IF (W)
۰
۰
Alingsas FC United (W)
Finished
۱۶:۳۰
Gamla Upsala SK (W)
۲
۴
Bergdalens IK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Jitex BK (W)
۲
۲
IK Uppsala (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Livorno
۲
۰
ASD Seravezza Calcio
Finished
۱۶:۳۰
AC Arezzo
۰
۰
Terranuova Traiana
Finished
۱۷:۰۰
  Ireland Munster Senior League
College Corinthians FC
۱
۰
UCC
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Real Monterotondo Scalo
۲
۲
Arzachena
Finished
۱۶:۳۰
SS Nola 1925
۱
۱
Portici 1906
Finished
۱۶:۳۰
COS Sarrabus Ogliastra
۱
۲
Atletico Uri
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga Salzburg
SV Wals-Grünau
۱
۰
SK Bischofshofen
Finished
۱۶:۳۰
USK Anif
۰
۱
Sc Golling
Finished
۱۶:۳۰
SV Kuchl
۰
۲
SV Austria Salzburg
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
Stade de Reims U19
۳
۰
USM Saran U19
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Segunda B
Potencia
۱
۰
Deportivo Colonia
Finished
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید