0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Nations League A, Group 1
Croatia
۲
۱
Denmark
Finished
۲۲:۱۵
France
۲
۰
Austria
Finished
۲۲:۱۵
  World Friendly International Matches
Australia
۱
۰
New Zealand
Finished
۱۳:۳۰
Cambodia
۰
۱
Bangladesh
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
۱
۲
Malaysia
Finished
۱۷:۰۰
Suriname
۲
۱
Nicaragua
Finished
۲۱:۳۰
Trinidad And Tobago
۱
۲
Tajikistan
Finished
۱۴:۰۰
Venezuela
۰
۱
Iceland
Finished
۱۹:۳۰
  Europe UEFA Nations League C, Group 3
Slovakia
۱
۲
Azerbaijan
Finished
۲۲:۱۵
Kazakhstan
۲
۱
Belarus
Finished
۱۷:۳۰
  Europe UEFA Nations League C, Group 1
Lithuania
۱
۱
Faroe Islands
Finished
۲۲:۱۵
Turkey
۳
۳
Luxembourg
Finished
۲۲:۱۵
  Indonesia Liga 2
Persela Lamongan
۲
۱
Persipa Pati
Finished
۱۲:۰۰
Semen Padang
۵
۰
Perserang Serang
Finished
۱۲:۳۰
Deltras Sidoarjo
۰
۰
Sulut United FC
Cancelled
۱۱:۴۵
Sriwijaya
۲
۰
Persiraja Aceh
Finished
۱۲:۰۰
Persiba Balikpapan
۵
۰
Kalteng Putra
Cancelled
۱۴:۴۵
PSKC Cimahi
۰
۱
Karo United
Finished
۱۱:۴۵
PSPS Riau
۳
۴
PSMS Medan
Finished
۱۲:۳۰
Persipal Palu BU
۲
۱
PSBS Biak Numfor
Finished
۱۰:۴۵
  Europe UEFA Nations League D, Group 1
Liechtenstein
۰
۲
Andorra
Finished
۲۲:۱۵
Latvia
۱
۲
Moldova
Finished
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches
1. FSV Mainz 05
۲
۵
Karlsruher SC
Finished
۱۵:۳۰
Real Valladolid
۰
۲
Osasuna
Finished
۱۳:۳۰
VfL Wolfsburg
۰
۰
FC Hansa Rostock
Finished
۱۴:۳۰
BV Borussia 09 Dortmund II
۲
۴
Go Ahead Eagles
Finished
۱۵:۳۰
FC Augsburg
۵
۲
SC Austria Lustenau
Finished
۱۹:۳۰
CF Fuenlabrada
۱
۰
Rayo Vallecano
Finished
۲۱:۰۰
FC Nurnberg
۴
۳
FC St. Gallen
Finished
۱۴:۳۰
FC Cincinnati
۳
۱
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۲:۳۰
Nashville SC
۴
۳
Club America
Cancelled
۰۴:۳۰
Lechia Gdansk
۶
۰
Gedania Gdansk
Finished
۱۸:۳۰
Pas Giannina
۳
۱
Veria FC
Finished
۱۷:۳۰
1. FC Frankfurt
۰
۸
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۸:۰۰
VfB Admira Wacker Modling
۲
۱
Haladas
Finished
۱۷:۳۰
SC Verl 1924
۲
۰
SV Lippstadt 08
Finished
۱۹:۰۰
Wisla Plock
-
-
LKS Lodz
Finished
۱۳:۳۰
FC Twente
۰
۱
FC Emmen
Finished
۱۵:۳۰
VfB Stuttgart
۲
۱
Grasshopper Club Zurich
Finished
۱۶:۳۰
FC Ingolstadt 04
۲
۱
SpVgg Bayreuth
Finished
۱۶:۳۰
FK Pirmasens
۱
۴
FC Kaiserslautern
Finished
۲۰:۳۰
  Thailand Thai League 2
Kasetsart
۱
۱
Ranong United
Finished
۱۴:۰۰
  Venezuela Segunda Division
Atletico La Cruz
۰
۰
Falcon Heroes FC
Finished
۲۳:۳۰
Rayo Zuliano
۰
۱
Academia Anzoategui
Finished
۲۳:۳۰
Titanes FC
۲
۰
Angostura FC
Finished
۲۳:۳۰
Deportivo Petare
۶
۰
Urena Fc
Finished
۲۳:۳۰
  India Mizoram Premier League
Mizoram
۱
۰
Aizawl
Finished
۱۴:۰۰
FC Venghnuai
۲
۰
Chanmari FC
Finished
۱۷:۰۰
  Guatemala Primera Division
Mictlán
۱
۱
Deportivo Sanarate
Finished
۰۵:۳۰
Chimaltenango FC
۱
۱
Sacachispas Chiquimula
Finished
۰۰:۳۰
Nueva Concepcion
۱
۳
Quiche FC
Finished
۰۰:۳۰
  United States USL Championship
Loudoun United FC
۳
۰
Hartford Athletic
Finished
۰۲:۳۰
New York Red Bulls II
۰
۰
Detroit City FC
Finished
۰۲:۳۰
Monterey Bay
۳
۳
Phoenix Rising
Finished
۰۶:۰۰
  Colombia Primera A
America de Cali
۰
۰
Deportes Tolima
Finished
۰۲:۴۰
Junior
۰
۱
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۴:۴۵
Patriotas Tunja
۰
۰
Alianza Petrolera
Finished
۲۲:۳۰
La Equidad
۲
۳
Deportivo Pasto
Finished
۰۰:۳۵
  World Friendly International Matches U20
Australia U20
۰
۱
Morocco U20
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic U20
۲
۱
Romania U20
Finished
۱۷:۳۰
Mexico U20
۱
۱
Paraguay U20
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Serie B
Cruzeiro MG
۳
۰
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۳:۳۰
  Peru Primera Division
Alianza Lima
۲
۰
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Rio Cup
Volta Redonda
۲
۱
Paduano EC
Finished
۰۱:۳۰
  World Friendly International Matches U21
Italy U21
۰
۲
England U21
Finished
۱۹:۰۰
Northern Ireland U21
۱
۳
Scotland U21
Finished
۱۷:۰۰
Japan U21
۱
۲
Switzerland U21
Finished
۲۱:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Santos de Guapiles
۰
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۵:۳۰
Guadalupe FC
۲
۱
AD San Carlos
Finished
۰۲:۳۰
LD Alajuelense
۱
۰
Municipal Perez Zeledon
Finished
۰۴:۳۰
  United States NWSL
Angel City FC (W)
۲
۱
Washington Spirit (W)
Finished
۰۶:۰۰
Portland Thorns (W)
۳
۰
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Orlando Pride SC (W)
۰
۳
North Carolina (W)
Finished
۰۲:۳۰
NJ/NY Gotham FC (W)
۰
۱
Seattle Reign FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Ireland Premier Division
Shelbourne FC
۰
۰
Shamrock Rovers FC
Finished
۲۲:۱۵
  World Friendly International Matches U19
Portugal U19
۲
۰
France U19
Finished
۱۷:۳۰
Serbia U19
۳
۱
Finland U19
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Floya
۱
۱
Skjervoy
Finished
۲۱:۳۰
  Uruguay Copa Uruguay
Rampla Juniors
۳
۰
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۲:۳۰
Plaza Colonia
۱
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۳:۰۰
  India Delhi Senior Division
Rangers Deli
۰
۲
Vatika FC
Finished
۱۴:۰۰
  El Salvador Primera Division
CD Dragon
۰
۱
CD Chalatenango
Finished
۰۰:۳۰
AD Isidro Metapan
۳
۱
Santa Tecla FC
Finished
۰۵:۰۰
CD Luis Angel Firpo
۱
۱
CD Aguila
Finished
۰۰:۴۵
CD Platense Zacatecoluca
۰
۰
Jocoro FC
Finished
۰۰:۴۵
Alianza FC
۳
۰
CD Atletico Marte
Finished
۰۴:۴۵
  Argentina Reserve League
Deportivo Riestra Reserves
۰
۰
CA San Telmo Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Patronato Reserves
۰
۴
Defensa y Justicia Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Chacarita Juniors Reserves
۱
۱
Atlanta Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Newells Old Boys Reserves
۲
۱
CA Independiente Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Villa San Carlos Reserves
۲
۱
JJ Urquiza Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Tristan Suarez Reserves
۱
۱
CA Estudiantes Caseros Reserves
Cancelled
۲۰:۳۰
CA Brown de Adrogue Reserves
۰
۳
Almagro Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Berazategui Reserves
۰
۰
Deportivo Laferrere Reserves
Finished
۲۲:۰۰
CA Atlas Reserves
۳
۱
Victoriano Arenas Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Defensores de Belgrano Reserves
۰
۱
All Boys Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CSD Flandria Reserves
۱
۰
Temperley Reserves
Finished
۲۲:۰۰
CA Claypole Reserves
۱
۰
Puerto Nuevo Reserves
Finished
۲۲:۰۰
CA Platense Reserves
۲
۲
Rosario Central Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Villa Dalmine Reserves
۲
۴
Quilmes Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Espanol Reserves
۱
۳
Leandro N. Alem Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Ferrocarril Midland Reserves
۳
۲
Lujan Reserves
Finished
۱۹:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Cimarrones de Sonora
۵
۰
Alacranes De Durango
Finished
۰۵:۳۵
Dorados
۴
۱
Mineros De Zacatecas
Finished
۰۵:۳۵
Celaya
۲
۰
Alebrijes Oaxaca
Finished
۰۱:۳۰
CA La Paz
۶
۱
Pumas Tabasco
Finished
۰۳:۳۵
  Brazil Campeonato Paulista U20
Palmeiras U20
۱
۰
Portuguesa Desportos U20
Finished
۲۱:۳۰
Santos FC U20
۷
۲
Guarani SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Sao Paulo FC U20
۶
۰
CA Penapolense U20
Finished
۲۱:۳۰
Corinthians U20
۲
۱
Desportivo Brasil U20
Finished
۲۱:۳۰
Ferroviaria U20
۱
۱
Ibrachina U20
Finished
۲۱:۳۰
Ponte Preta SP U20
۰
۰
SKA Brasil U20
Finished
۲۱:۳۰
Flamengo SP U20
۲
۲
Ituano U20
Finished
۲۱:۳۰
Capivariano FC U20
۱
۱
Mirassol U20
Finished
۲۱:۳۰
  Croatia 1. NL
Kustosija
۰
۰
Vukovar 1991
Finished
۱۷:۳۰
  Algeria U21 League 1
USM Khenchela U21
۳
۴
Chelghoum Laid U21
Finished
۱۸:۳۰
MC El Bayadh U21
۱
۲
JS Kabylie U21
Finished
۱۸:۳۰
CS Constantine U21
۳
۱
MC Oran U21
Finished
۱۸:۳۰
USM Alger U21
۲
۱
Paradou AC U21
Finished
۱۸:۳۰
RC Arba U21
۱
۰
US Biskra U21
Finished
۱۸:۳۰
CR Belouizdad U21
۱
۰
MC Alger U21
Finished
۱۸:۳۰
ASO Chlef U21
۰
۱
ES Setif U21
Finished
۱۸:۳۰
  Israel Leumit League
Hapoel Nof HaGalil
۲
۱
Hapoel Ironi Rishon Lezion
Finished
۲۰:۰۰
Maccabi Ahi Nazareth FC
۰
۲
Hapoel Ramat Hasharon
Finished
۲۰:۰۰
Hapoel Acre FC
۴
۲
Maccabi Yafo Kabilyo
Finished
۲۰:۰۰
Ironi Tiberias
۲
۰
Hapoel Ramat Gan
Finished
۲۰:۰۰
Hapoel Kfar-Saba
۳
۲
KAFR Qasim
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
AC Tres Coracoes U20
۰
۲
Ipatinga U20
Finished
۰۲:۰۰
  Italy Serie D, Girone D
Correggese
۱
۱
Sammaurese
Finished
۱۶:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
Club 9 de Octubre
۴
۱
Independiente Del Valle
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Juventud Antoniana
۱
۱
Gimnasia y Tiro
Finished
۰۴:۴۵
  Paraguay Primera Division Reserve
Club Sol de America Reserves
۲
۰
Resistencia SC Reserves
Finished
۱۵:۰۰
  Norway 3. Division avd. 3
Viking 2
۶
۱
Haugesund 2
Finished
۱۵:۳۰
Sola
۴
۳
Vidar
Cancelled
۱۹:۰۰
  Israel Liga Alef South
Maccabi Herzliya
۳
۳
Hapoel Kfar Shelem
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Carioca Serie B2
Mageense
۲
۲
Barra da Tijuca
Finished
۲۱:۳۰
Buzios
۳
۱
Barra Mansa FC
Finished
۲۱:۳۰
  Scotland Challenge Cup
Queen of the South
۴
۰
FC Edinburgh
Finished
۲۲:۱۵
Greenock Morton
۲
۱
Ayr United
Finished
۲۲:۱۵
  Brazil Paulista Women
Corinthians Paulista (W)
۰
۲
Palmeiras (W)
Finished
۰۱:۳۰
Sao Paulo (W)
۵
۰
Realidade Jovem (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Aguacateros CD Uruapan
۴
۱
Saltillo FC
Finished
۰۰:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
USD Castellanzese
۴
۲
Vado
Finished
۱۷:۳۰
Derthona FBC
۱
۱
Ligorna 1922
Finished
۱۹:۰۰
Borgosesia
۱
۴
AC Legnano
Finished
۱۹:۳۰
  United States USL League One
Northern Colorado Hailstorm FC
۲
۱
Union Omaha
Finished
۰۵:۳۰
Central Valley Fuego
۳
۰
Forward Madison FC
Finished
۰۶:۰۰
  World Friendly International Matches U23
Mongolia U23
۱
۰
Chinese Taipei U23
Finished
۱۰:۳۰
  Israel Liga Bet South
Beitar Petah Tikva
۱
۴
Ironi Beit Dagan
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
Ballerup-Skovlunde Fodbold (W)
۱
۰
HB Koge II (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Kolmonen
FC Melody
۰
۶
TP-T
Finished
۲۰:۳۰
ACE
۰
۴
NoPS
Finished
۲۰:۳۰
POHU
۱
۴
HerTo
Finished
۲۰:۴۵
Ponnistajat
۰
۳
Atlantis H II
Finished
۲۰:۳۰
VPV Pallo-Veikot
۱
۳
SJK-j
Finished
۱۸:۱۵
  Brazil Catarinense 2
Criciuma EC
۱
۰
Atletico Catarinense
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico U20 Championship
Deportivo Toluca U20
۱
۰
Santos Laguna U20
Finished
۱۷:۳۰
Monterrey U20
۳
۳
Puebla U20
Finished
۱۷:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
America de Quito
۱
۱
Manta FC
Finished
۰۳:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
OFK Gigant Saedinenie
۲
۱
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۶:۳۰
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
۱
۳
PFC Minyor Pernik
Finished
۱۶:۳۰
Lokomotiv Mezdra
۰
۱
PFC Litex Lovech
Finished
۱۶:۳۰
FC Botev Novi Pazar
۰
۳
Sportist Svoge
Finished
۱۶:۳۰
  Africa Africa Cup of Nations U23 Qualification
Ethiopia U23
-
-
Congo DR U23
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Liga Alef North
Hapoel Raanana
۱
۱
Hapoel Bueine
Finished
۱۹:۳۰
  Europe UEFA Nations League A, Group 4
Belgium
۲
۱
Wales
Finished
۲۲:۱۵
Poland
۰
۲
Netherlands
Finished
۲۲:۱۵
  Russia FNL 2, Group 3
SKA Khabarovsk II
۱
۳
Dynamo Vladivostok
Finished
۰۷:۳۰
Peresvet Podolsk
۰
۳
FC Sakhalinec Moscow
Finished
۱۳:۳۰
Strogino Moscow
۱
۰
Arsenal Tula II
Finished
۱۳:۳۰
FC Balashikha
۰
۲
Khimki II
Finished
۱۳:۳۰
Zenit Penza
۱
۳
FC Salyut Belgorod
Finished
۱۵:۳۰
Rodina-2
۱
۰
FK Dinamo Bryansk
Finished
۱۵:۳۰
FK Kaluga
۳
۰
Kolomna
Finished
۱۶:۳۰
FK Sokol Saratov
۱
۲
Znamya Noginsk
Finished
۱۸:۳۰
Zvezda Ryazan
۳
۲
Sakhalin Sakhalinsk
Finished
۱۸:۳۰
Avangard Kursk
۳
۳
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۹:۰۰
  Indonesia Liga 3
Young Tigers
-
-
Parma
Finished
۰۹:۳۰
Paguyaman All Star
۲
۰
Boliyohuto FC
Finished
۱۰:۴۵
Persekota Telaga
۱
۰
IPPOT Bulango
Finished
۱۰:۴۵
Kabupaten Cirebon
۱
۰
Persikad 1999
Finished
۱۲:۰۰
  Bhutan Premier League
Paro FC
۶
۰
Paro Rinpung
Finished
۱۲:۳۰
  Russia FNL 2, Group 2
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۳
۰
Zenit St Petersburg II
Finished
۱۵:۳۰
Chertanovo Moscow
۰
۱
Torpedo Vladimir
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Moscow II
۳
۵
Spartak Kostroma
Finished
۱۶:۳۰
Murom
۱
۰
Znamya Truda OZ
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Cearense U20
Fortaleza EC U20
۲
۰
Pacajus EC U20
Finished
۱۶:۰۰
Ceara U20
۵
۰
Juazeiro CE U20
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Paraense 2nd Division
Sao Francisco PA
۴
۲
Uniao Paraense FC
Finished
۱۶:۰۰
Sao Francisco AC
-
-
Uniao Paraense FC
Cancelled
۱۶:۰۰
  Denmark Future Cup
Brondby IF U21
۳
۳
AGF Fodbold U21
Finished
۱۶:۳۰
  Finland U20 League
HJK Helsinki U20
-
-
MaPS U20
Cancelled
۱۸:۳۰
HJK Helsinki U20
-
-
JaPS U20
Finished
۱۸:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید